Spis treści
Fryderyki - co to za nagrody?
Fryderyki to najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne w Polsce przyznawane od 1995 roku. Ceremonia wręczenia statuetek będzie wyjątkowym widowiskiem z udziałem najbardziej uznanych polskich wykonawców, reprezentujących bogactwo polskiej sceny muzycznej. Nominowani do Fryderyków wyłaniani są w drodze tajnego głosowania wszystkich członków Akademii Fonograficznej podzielonej na trzy sekcje: muzyki rozrywkowej, poważnej i jazzowej.
Kto wystąpi na scenie?
Wśród tegorocznych nominowanych znaleźli się m.in. Dawid Podsiadło, Sara James, sanah, Doda, Ralph Kaminski,Mrozu, Pezet, Sorry Boys, Smolasty, Brodka. Laureatów poznamy podczas transmisji w sobotę 22 kwietnia o godz. 21:35 na antenie TVN. Tego wieczoru na scenie wystąpią między innymi: Julia Wieniawa, Rubens, Doda, Lanberry i Bovska, Mrozu, Michał Barański. Galę poprowadzą Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski.
Właśnie trwają próby do gali. W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z prób, gdzie swoje występy szlifują m.in. Piotr Kupicha i Adam Darski!
Zdjęcia z prób przed Fryderyk Festiwal 2023 znajdziecie w naszej galerii

NaM - Podlaskie ligawki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- 73-letni aktor z "Ziemi obiecanej" wziął skromny ślub kościelny. Tylko u nas zdjęcia
- Tak wygląda Szostak. Jeszcze niedawno chwaliła się metamorfozą, a teraz? Szok!
- Prawda o majątku rodziny Bachledy-Curuś. Luksusowe hotele to początek listy!
- Przyjaciółka Seweryna oskarża: to przez NIEGO stoczył się na samo dno! Wstrząsające!