1 z 25
Przewijaj galerię w dół
Listopadowe weekendy w tv, obfitują w filmowe propozycje na...
fot. media-press.tv

Listopadowe weekendy w tv, obfitują w filmowe propozycje na najwyższym poziomie. Nie inaczej będzie tym razem, bo w programach stacji znalazły się takie filmy jak: "Spectre", "Everest", "Podejrzani" czy "Mr Nobody". Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji w weekend!


2 z 25
"Starcie tytanów" - piątek, TVN, godz. 20:00...
fot. media-press.tv

"Starcie tytanów" - piątek, TVN, godz. 20:00


Grecki heros Perseusz, syn Zeusa i księżniczki Danae, nosi w sobie boską moc. Niestety, nie jest na tyle silny, aby uchronić rodzinę przed mściwym bogiem śmierci, Hadesem. Bóg ciemności jest żądny krwi i władzy. Marzy o odebraniu Zeusowi mocy i przejęciu kontroli nad Ziemią. Zrozpaczony Perseusz postanawia poprowadzić wyprawę do krainy umarłych. Wierzy, że uda mu się pokonać Hadesa, a tym samym ocalić świat przed chaosem. Razem z grupą śmiałków przeciwstawi się przeznaczeniu i stoczy walkę z demonami oraz przeraźliwymi bestiami.


3 z 25
"Miłość" - piątek, TVP Kultura, godz. 20:25...
fot. media-press.tv

"Miłość" - piątek, TVP Kultura, godz. 20:25


Uhonorowany Oscarem 2013 dla najlepszego filmu zagranicznego, Złotym Globem, Złotą Palmą na festiwalu w Cannes w 2012, 5 Cezarami, nagrodą BAFTA i wieloma innymi nagrodami branżowymi znakomity dramat Michaela Haneke. Georges i Anna, emerytowani nauczyciele muzyki, są kochającym się małżeństwem. Przeżyli wspólnie 50 lat. Prowadzą ustabilizowane życie w swoim mieszkaniu wypełnionym książkami. Czytają, chodzą na koncerty. Ich spokój zakłóca choroba Anny, która pewnego ranka doznaje udaru. Od tej chwili jej stan zdrowia systematycznie się pogarsza. Reżyser z niezwykłym wyczuciem opowiada o prawdziwym, całkowitym oddaniu drugiej osobie. O długim życiu pełnym zrozumienia, czułości i wspólnego pokonywania problemów aż do śmierci.


4 z 25
"Ogniem i mieczem" - piątek, TVP2, godz. 20:45...
fot. media-press.tv

"Ogniem i mieczem" - piątek, TVP2, godz. 20:45


Rok 1648, wschodnie kresy Rzeczypospolitej. Jan Skrzetuski, młody szlachcic służący w chorągwi księcia Jeremiego Wiśniowieckiego, ratuje z rąk łotrów człowieka, którym okazuje się Bohdan Chmielnicki, przywódca Kozaków. Wkrótce Skrzetuski poznaje piękną Helenę Kurcewiczównę, która przyrzeczona jest innemu - kozackiemu atamanowi, Bohunowi. Skrzetuski zdobywa miłość dziewczyny, czym wzbudza wściekłość Bohuna. Tymczasem stosunki między Polakami i Kozakami zaogniają się. Wojsko polskie przegrywa kolejne bitwy z Kozakami Chmielnickiego.


Pozostało jeszcze 20 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Daniel Olbrychski dołączył do „Na Wspólnej”! Jego postać nieźle namiesza w serialu!

Daniel Olbrychski dołączył do „Na Wspólnej”! Jego postać nieźle namiesza w serialu!

Jaruś po latach wrócił do mamy! Jak dziś wygląda słynna pani Aniela?

Jaruś po latach wrócił do mamy! Jak dziś wygląda słynna pani Aniela?

Jana ma serdecznie dość. Co rusz wybucha awantura!

Jana ma serdecznie dość. Co rusz wybucha awantura!

Zobacz również

Nana takie robi wrażenie na Yamanie, że... bierze z niej przykład!

Nana takie robi wrażenie na Yamanie, że... bierze z niej przykład!

Gwiazdy zagrały na cześć Republiki! Niezwykły koncert TVP już w tę niedzielę!

Gwiazdy zagrały na cześć Republiki! Niezwykły koncert TVP już w tę niedzielę!