13 z 24
"Dom z piasku i mgły" - sobota, Stopklatka TV, godz. 21:55...
fot. media-press.tv

"Dom z piasku i mgły" - sobota, Stopklatka TV, godz. 21:55


Kathy nie może pozbierać się po rozstaniu z mężem. W dodatku jej dom, wystawiony na licytację, kupuje imigrant z Iranu, który nie zamierza odsprzedać nikomu nieruchomości. Dla Kathy odzyskanie domu jest jedyną szansą na powrót do normalności. Zrozpaczona kobieta zaprzyjaźnia się z policjantem Lesterem Burdonem. Na widok Kathy serce funkcjonariusza również zaczyna szybciej bić. Niestety relacja, którą udaje się nawiązać parze, prowadzi do tragedii.


14 z 24
"Jackie Chan: przyjemniaczek" - sobota, TVN 7, godz. 22:55...
fot. media-press.tv

"Jackie Chan: przyjemniaczek" - sobota, TVN 7, godz. 22:55


Dwa potężne gangi narkotykowe toczą ze sobą bitwę. Diana, reporterka telewizyjna, z ukrycia filmuje rozgrywkę. Zostaje zauważona przez szefa jednego z gangów, bandyci próbują odebrać jej taśmę. Dziewczyna, uciekając, wpada na wychodzącego właśnie ze studia Jackiego. Ten na widok ścigających ją uzbrojonych mężczyzn przychodzi jej z pomocą. Tym samym trafia w sam środek gangsterskiej afery. Od tej chwili wciąż musi uciekać przed tropiącymi go bandytami, którzy są przekonani, że Diana była z nim w zmowie.


15 z 24
"Niesamowity Spider-Man" - sobota, Polsat Film, godz. 23:00...
fot. media-press.tv

"Niesamowity Spider-Man" - sobota, Polsat Film, godz. 23:00


Wielki przebój kinowy. Kolejna odsłona przygód Człowieka Pająka. Nastoletni samotnik, Peter (Andrew Garfield), całymi dniami próbuje odkryć sekret ze swojej przeszłości, a także zdobyć serce ślicznej Gwen Stacy (Emma Stone). Tajemnicza teczka jego ojca, który porzucił Petera, gdy ten był jeszcze dzieckiem, prowadzi chłopaka do byłego współpracownika ojca, Dr. Connorsa. Odkrycie rodzinnego sekretu ukształtuje przeznaczenie i wpłynie na przyszłość Petera jako Spider-Mana stawiając go twarzą w twarz z mrocznym alter ego Connorsa _ Jaszczurem... ; ;Udogodnienia: napisy dla niesłyszących


16 z 24
"Matrix" - niedziela, TVN 7, godz. 20:00...
fot. media-press.tv

"Matrix" - niedziela, TVN 7, godz. 20:00


Thomas Anderson wiedzie podwójne życie, jest programistą w dużym koncernie i genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Od dłuższego czasu instynkt podpowiada mu, że coś dzieje się z otaczającym światem, a pytanie, czym jest matrix, spędza mu sen z powiek. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz, który obiecuje, że odkryje prawdę o rzeczywistości. Okazuje się, że życie jest tylko symulacją, kontrolowaną przez programy komputerowe. Tylko Neo może zmienić ten ponury stan rzeczy.


Pozostało jeszcze 7 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Kat Gniewko odkrywa, że Katarzyna otruła Przemka!

Kat Gniewko odkrywa, że Katarzyna otruła Przemka!

Gdy Sila to usłyszy, wszystko się zmieni! Tak chce przechytrzyć Naciye

Gdy Sila to usłyszy, wszystko się zmieni! Tak chce przechytrzyć Naciye

Joanna Kołaczkowska walczy z nowotworem. Smutne wieści z Kabaretu Hrabi

Joanna Kołaczkowska walczy z nowotworem. Smutne wieści z Kabaretu Hrabi

Zobacz również

Kat Gniewko odkrywa, że Katarzyna otruła Przemka!

Kat Gniewko odkrywa, że Katarzyna otruła Przemka!

Gdy Sila to usłyszy, wszystko się zmieni! Tak chce przechytrzyć Naciye

Gdy Sila to usłyszy, wszystko się zmieni! Tak chce przechytrzyć Naciye