17 z 36
"Mechanik" - sobota, Ale kino+, godz. 20.10...
fot. media-press.tv

"Mechanik" - sobota, Ale kino+, godz. 20.10


Bezwzględny Arthur Bishop jest płatnym zabójcą. Jest dobry w swoim fachu, ale chciałby skończyć z dotychczasowym zajęciem. Przygotowuje następcę, młodego Steve'a McKennę. Po pewnym czasie wydaje się, że uczeń przerósł mistrza. Młodym zabójcą kieruje chęć dokonania zemsty. Ponadto zabijanie jest dla Steve'a dobrą zabawą. Bishop musi go powstrzymać. Doświadczenia zdobyte w zawodzie płatnego zabójcy okazują się niezwykle przydatne.


18 z 36
"Kocham cię, Beth Cooper" - sobota, TVN7, godz. 21.15...
fot. media-press.tv

"Kocham cię, Beth Cooper" - sobota, TVN7, godz. 21.15


Szkolny prymus Denis Cooverman ma wygłosić mowę pożegnalną podczas akademii z okazji zakończenia nauki w liceum. Zamiast nudnego wystąpienia z jego ust pada wyznanie miłości. Adresatką jest najpopularniejsza dziewczyna na roku - Beth Cooper. Odważny gest chłopaka imponuje jej, zgadza się więc ona przyjść do niego na imprezę. Gdy zjawia się z dwiema przyjaciółkami, zastaje tylko gospodarza i jego kolegę, homoseksualistę Richa. W ślad za Beth zjawia się wielu nieproszonych gości. Dla Dennisa będzie to najbardziej szalona noc w życiu.


19 z 36
"Lincz"- sobota, TVP 2, godz. 21.50...
fot. media-press.tv

"Lincz"- sobota, TVP 2, godz. 21.50


Niewielka mazurska miejscowość. Zwłoki Jarosława Zaranka zostają znalezione nieopodal cmentarza. Policja zatrzymuje podejrzanych. O pobicie ze skutkiem śmiertelnym zostają oskarżeni bracia Gradowie - Adam, Marcin i Dariusz, oraz Janusz Charewicz, Paweł Ołdak i Józef Kopera. W śledztwie wychodzą na jaw okoliczności, które doprowadziły do dramatu. Jarosław Zaranek był recydywistą. Będąc na wolności, atakował sąsiadów, znęcał się nad nimi, zastraszał. W obliczu bezczynności policji mieszkańcy wsi postanowili rozprawić się z nim na własną rękę.


20 z 36
"Raperzy z Malibu" - sobota, Stopklatka TV, godz. 21.50...
fot. media-press.tv

"Raperzy z Malibu" - sobota, Stopklatka TV, godz. 21.50


Brad "B-Rad" Gluckman jest dobrze zapowiadającym się raperem. Nie kusi go droga życiowa Gluckmana seniora, który zajmuje się polityką. B-Rad woli styl bycia hip-hopowej gwiazdy. Jest tylko jedna przeszkoda, która nie pozwala mu wspiąć się na szczyt kariery. To nieodpowiedni kolor skóry. Aby być prawdziwą gwiazdą, trzeba mieć korzenie w slumsach. B-Rad postanawia udowodnić fanom, że wywodzi się z murzyńskiego getta. Jego ojciec zamierza ubiegać się o fotel gubernatora, dlatego rzekome rewelacje o pochodzeniu Gluckmanów są mu nie na rękę.


Pozostało jeszcze 15 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Tomasz Szczepanik razem z żoną na salonach! To naprawdę rzadki widok

Tomasz Szczepanik razem z żoną na salonach! To naprawdę rzadki widok

Kto tym razem wygrał „Hotel Paradise”? Znamy zwycięzców 10. edycji!

Kto tym razem wygrał „Hotel Paradise”? Znamy zwycięzców 10. edycji!

Joanna Kołaczkowska walczy z nowotworem. Smutne wieści z Kabaretu Hrabi

Joanna Kołaczkowska walczy z nowotworem. Smutne wieści z Kabaretu Hrabi

Zobacz również

Nie żyje córka Jerzego Bińczyckiego. Miała zaledwie 58 lat

Nie żyje córka Jerzego Bińczyckiego. Miała zaledwie 58 lat

Joanna Kołaczkowska walczy z nowotworem. Smutne wieści z Kabaretu Hrabi

Joanna Kołaczkowska walczy z nowotworem. Smutne wieści z Kabaretu Hrabi