
"Przyjaciel Świętego Mikołaja" - poniedziałek, 25 grudnia, TV4, godz. 9:05
Pewnego dnia Święty Mikołaj i jego nowy przyjaciel, Łapa, dowiadują się, że dzieci na całym świecie przestały czerpać radość ze świąt Bożego Narodzenia. Wyruszają więc w podróż do Nowego Jorku, aby to zmienić. Podczas wyprawy Mikołaj traci pamięć. Łapa wraz z sierotką o imieniu Quinn, jej nowym przyjacielem Willem oraz grupą gadających psów muszą uratować święta.
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

"101 dalmatyńczyków" - poniedziałek, 25 grudnia, TVN, godz. 12:10
Anita- projektantka mody, pracująca dla Cruelli DeMon i Roger- twórca gier komputerowych są od niedawna małżeństwem. Nie oni jedni... Także Pongo i Czika- dwójka dalmatyńczyków, poszli w ślady swoich państwa i wkrótce stali się szczęśliwymi rodzicami piętnastu nakrapianych szczeniaków. Radość nie trwa jednak długo. Demoniczna Cruella DeMon owładnięta jest obsesyjnym pragnieniem wylansowania mody na łaciate futra z dalmatyńczyków. Wynajmuje dwóch opryszków _ Nochala i Baryłę, by porwali pieski. Łaciate maluchy dołączają więc do gromady 84 innych szczeniaków, więzionych w upiornym domostwie Cruelli. Na szczęście Pongo i Czika w porę ruszają z odsieczą i tak rozpoczyna się jedna z największych akcji ratunkowych, w którą zaangażowani są wszyscy przyjaciele zdesperowanych rodziców.
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

"Happy Feet: Tupot małych stóp" - poniedziałek, 25 grudnia, TVN7, godz. 15:30
Na dalekiej Antarktydzie mieszkają królewskie pingwiny; wszystkie pięknie śpiewają wyrażając w ten sposób uczucia. Jednak młody pingwin imieniem Mambo nie ma głosu ani słuchu i jest najgorszym śpiewakiem na świecie. Powoduje to liczne kłopoty, choć Mambo ma inny wielkie talent - pięknie tańczy. Znakomita zabawa dla całej rodziny.

"Kraina lodu. Przygoda Olafa" - poniedziałek, 25 grudnia, Polsat Film, godz, 15:50
W królestwie panuje świąteczne poruszenie. Księżniczki Anna i Elsa organizują swoje pierwsze Boże Narodzenie. Na przyjęcie przybywają wszyscy mieszkańcy. Po jakimś czasie każdy z nich wraca jednak do swojego domu. Wtedy siostry z bólem uświadamiają sobie, że nie znają żadnych bożonarodzeniowych tradycji swojej rodziny. Z pomocą przychodzi im bałwan Olaf, który za cel stawia sobie uratowanie magii świąt.
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv