
"Zabójcza broń III" - godz. 21:30 w TVN7
Martin Riggs i Roger Murtaugh po raz kolejny stają do walki z przestępczym półświatkiem. Tym razem muszą ustalić, kto kradnie z policyjnych magazynów broń zarekwirowaną przestępcom. W znalezieniu sprawców pomaga im ich nowa koleżanka, wyjątkowo atrakcyjna i doskonale przeszkolona w walce wręcz sierżant Lorna Cole. Szybko okazuje się, że ze sprawą może mieć związek niebezpieczny Jack Travis, były porucznik policji.
media-press.tv

"Czerwona królowa" odc. 5. - godz. 21:50 w TVP2
U Wiery Arałowej Regina poznaje Lilę Brik. Muza Majakowskiego udziela niedoświadczonej dziewczynie rady, jak zaintrygować Barskiego. Regina słucha jej uwag i ćwiczy postawę, defilowanie po podium oraz nowy styl chodzenia. Pierwszy pokaz, mimo małej wpadki, jest sukcesem Reginy. Lew Barski chce z nią spędzić wieczór. Regina, pamiętając słowa Lili, odmawia. Barski nie poddaje się i błaga ją na kolanach, żeby została jego królową. Regina ma jedna pewne warunki.
media-press.tv

"Infiltrator" - godz. 22:05 w TV Puls
Właściciel firmy budowlanej John Matthews dowiaduje się, że jego syn trafi za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi aż 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę. Za zgodą agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej postanawia przeniknąć do podziemnego światka przestępczego i działać tam w charakterze tajnego agenta. Misja jest potwornie niebezpieczna – aby ratować syna, John kładzie na szali własne życie.
media-press.tv