
Rok 50. przed Chrystusem. W podbitej przez Rzymian Galii tylko jedna wioska stawia zaciekły opór najeźdźcom, odpierając ich kolejne ataki. Jej mieszkańcy są niezwyciężeni, gdyż po spożyciu magicznego napoju przygotowywanego przez druida Panoramiksa nabierają nadludzkiej siły. Dzięki temu niewiele też sobie robią z obowiązku płacenia podatków na rzecz okupanta. Niestety, Rzymianie odkrywają sekret mieszkańców wioski - Dwulicus nakazuje porwać Panoramiksa, aby wydobyć od niego przepis na magiczny napój. Asterix i Obelix ruszają druidowi na pomoc.
"Asterix i Obelix kontra Cezar" - TVP2, godz. 11:15
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

W Gotham zaczynają dziać się złe rzeczy. Joker czuje się bezkarny i powoli zaczyna pozwalać sobie na coraz więcej. Aby uratować ukochane miasto, Batman musi zacząć działać. Nie uda mu się to w pojedynkę. Bohaterowi nie pozostaje nic innego, jak porzucić samotnię i spróbować podjąć współpracę z innymi.
"LEGO® Batman: Film" - HBO, godz. 12:05
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

Sanie św. Mikołaja rozbijają się na Madagaskarze. W wyniku niefortunnego wypadku Mikołaj cierpi na amnezję. Lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria z pomocą pingwinów starają się uratować Boże Narodzenie i rozdać prezenty. Zamierzają także wykorzystać sanie św. Mikołaja, by wrócić do nowojorskiego ZOO. Pingwiny rozpoczynają wojnę z reniferami z powodu sporu o to, który biegun jest ważniejszy.
"Madagwiazdka" - Polsat, godz. 12:40
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

Zbliżają się święta. Lindsey wraz z córką Hanną ze smutkiem wspominają zmarłego męża i ojca. Gdy na świątecznym jarmarku Hanna kupuje skarpetę na prezenty, nowe właścicielki zaczynają znajdować w niej rzeczy, które wywierają wpływ na ich codzienne życie. Skarpeta ma moc, która sprawi, że Lindsey odzyska wiarę w miłość.
"Magiczna skarpeta" - TVP1, godz. 12:55
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv