9 z 17
„Legacies”...
fot. HBO

„Legacies”


Ocena na IMDb: 7,2/10


Produkcja jest kontynuacją takich hitów jak pt. „Pamiętniki wampirów” oraz „The Originals”. Nowe, posiadające ponadnaturalne zdolności pokolenie spotyka się w słynnej szkole Salvatore. To właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie wchodzą 17-letnia córka Klausa Mikaelsona - Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell) oraz bliźniaczki będące córkami Alarica Salzmanna (Matthew Davis): Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant). W Salvatore nie brakuje też innych nastolatków, które na przekór własnej naturze pilnie uczą się i doskonalą.


10 z 17
„Wybory Paytona Hobarta”...
fot. Netflix

„Wybory Paytona Hobarta”


Ocena na IMDb: 7,5/10


Payton Hobart (Ben Platt), dobrze sytuowany uczeń z Santa Barbara w Kalifornii, już w wieku siedmiu lat miał sprecyzowane plany na przyszłość: stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po drodze do tego ambitnego celu Payton musi jednak przebrnąć przez najbardziej grząskie bagno w historii polityki — liceum Saint Sebastian. Aby wygrać wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i przybliżyć się do wymarzonego celu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich cwanych kolegów, nie narażając na szwank własnych zasad moralnych i mozolnie wypracowanego wizerunku.


11 z 17
„Chilling Adventures of Sabrina”...
fot. Netflix

„Chilling Adventures of Sabrina”


Ocena na IMDb: 7,4/10


„Chilling Adventures of Sabrina” to nowa interpretacja pochodzenia i przygód „Sabriny, nastoletniej czarownicy”, przeobrażona w mroczną opowieść o dorastaniu z elementami horroru, okultyzmu i oczywiście czarów.


12 z 17
„Szkoła dla elity”...
fot. Netflix

„Szkoła dla elity”


Ocena na IMDb: 7,4/10


Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. W drugim sezonie pogrążeni w żałobie po stracie koleżanki uczniowie muszą stawić czoło nowej tragedii. Wśród przyjaciół zmieni się układ sił, a na jaw wyjdą kolejne mroczne sekrety nastolatków.


Pozostały jeszcze 4 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Skandal w finale „Sanatorium miłości”? Dojdzie do awantury po wyborach królowej?

Skandal w finale „Sanatorium miłości”? Dojdzie do awantury po wyborach królowej?

Półfinał „Must Be the Music” za nami! „Enej” i „LemON” mają poważną konkurencję!

Półfinał „Must Be the Music” za nami! „Enej” i „LemON” mają poważną konkurencję!

Wspominamy Tomasza Jakubiaka. Tak zapamiętaliśmy nieodżałowanego kucharza

Wspominamy Tomasza Jakubiaka. Tak zapamiętaliśmy nieodżałowanego kucharza

Zobacz również

Zjawiskowa Florence Pugh i piękne gwiazdy na premierze. Trudno oderwać wzrok!

Zjawiskowa Florence Pugh i piękne gwiazdy na premierze. Trudno oderwać wzrok!

Duygu żyje! İdris pakuje Aziza w śmiertelną pułapkę!

Duygu żyje! İdris pakuje Aziza w śmiertelną pułapkę!