
Elżbieta o sprzedaży domu w Grabkowie. Co napisała?
No tak sprzedaje bo sama wszystkiego nie ogarnę i najwyższa pora żeby zamknąć swoją przeszłość i spróbować odnowa na mniejszej powierzchni coś stworzyć zachęcam do zakupu i pozdrawiam wszystkich bez wyjątku [unicode_pictographs]%F0%9F%98%98[/unicode_pictographs] - czytamy na facebookowej grupie fanów programu.
Elżbieta Czabator sprzedaje dom. Cena wysoka
Okazała posiadłość Elżbiety z „Rolnik szuka żony” składa się z dwóch domów, budynku gospodarczego, stawu z molo i domku letniskowego. Działka ma 2,65ha. 60 ar jest już zagospodarowane. Za posiadłość Elżbiety trzeba zapłacić 2 mln zł.
Jeśli jesteś fanem programu, i sam/a chciałbyś/abyś poczuć się jak jego uczestnik, to nie ma do tego lepszego miejsca niż ta posiadłość. Jednak jeśli z programem nie jesteś na bieżąco, ale marzy ci się piękna posiadłość lub poszukujesz terenu pod agroturystykę to także miejsce stworzone wprost dla ciebie - czytamy w ogłoszeniu.

Elżbieta Czabator dom. Jak wygląda posiadłość rolniczki?
Dom Elżbiety składa się z czterech pokoi, ma dwie łazienki, kuchnię oraz garaż. Wykończony jest w wysokim standardzie (m.in. dębowe schody, panele w połysku, garderoba, kominek, monitoring, ogrzewanie podłogowe). Drugi dom ma ok 80 m2, przynależy do niego budynek gospodarczy.