
"Jackie i Ryan" (2014)
On przemierza Amerykę w wagonach towarowych pociągów, a na jedzenie zarabia śpiewając i grając na gitarze na ulicach miast, zaś w głębi duszy marzy o muzycznej karierze. Ona – kobieta po przejściach, walczy w sądzie o prawo do opieki nad córką. Ich drogi przetną się przypadkiem. Czy miłość, która połączy dwa tak odległe światy, ma szansę na przetrwanie?

"Och, życie!" (2010)
Po śmierci młodego małżeństwa życie pary ich przyjaciół zmienia się jak w kalejdoskopie _ Holly i Messer dziedziczą nie tylko domek na przedmieściach, ale i przejmują opiekę nad małą Sophie. Rozsądna i poukładana Holly Berenson (Katherine Heigl) jest obiecującą restauratorką, nierozstający się ze swoją czapką baseballową Eric Messer (Josh Duhamel) to ambitny, ale nieco zarozumiały dziennikarz sportowy. Po koszmarnej pierwszej randce oboje są przekonani, że w przyszłości będą się spotykać wyłącznie na urodzinach małej Sophie, córki ich wspólnych przyjaciół (Christina Hendricks, Hayes MacArthur). Niestety, rodzice Sophie giną w wypadku i zgodnie z ich wolą Holly i Messer przejmują opiekę nad dziewczynką. Czy tak różnym osobom uda się odnaleźć wspólny język i stworzyć dom dla osieroconego dziecka? Wzruszająca, ale także zabawna i pouczająca opowieść o nietypowej rodzinie otrzymała nominację do nagrody Teen Choice w kategorii "ulubiona komedia romantyczna".

"Jak upolować faceta? (2012)
To przebojowa adaptacja powieści Janet Evanovich "One for the Money", która przez 75 tygodni nie schodziła z listy bestsellerów prestiżowego amerykańskiego "USA Today", zapoczątkowując serię osiemnastu książek. Ich bohaterka, Stephanie Plum, w filmie grana przez Katherine Heigl, stała się dla wielu czytelników prawdziwym symbolem. W „Jak upolować faceta” Stephanie, pewna siebie, dumna dziewczyna z Jersey, przechodzi właśnie lekki kryzys finansowy – od sześciu miesięcy na horyzoncie nie pojawiła się żadna ciekawa propozycja pracy i właśnie zarekwirowano jej samochód. Nie tracąc jednak rezonu, Stephanie zwraca się z prośbą o pomoc do swojego kuzyna, Vinny’ego, właściciela firmy zajmującej się ściganiem zbiegłych przestępców. Fakt, iż jej ulubioną bronią jest gaz pieprzowy, nie stanie Stephanie na przeszkodzie, kiedy okaże się, że jej pierwszym zadaniem jako legalnej „łowczyni głów” będzie namierzenie Joe Morelliego, podejrzanego o morderstwo ex-gliny, który – tak się właśnie składa – skradł jej serce w czasach licealnych. Zemsta nie może nie być słodka, ale w trakcie śledztwa Stephanie odkrywa, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje, w szczególności jej nowa praca.
Heigl musiała nie tylko liczyć się z aktorskim wyzwaniem przeistoczenia się kobietę, która jest kompletnie inna od niej samej, ale także zmierzyć się z oczekiwaniami milionów fanów powieści z całego świata. "Każdy czytelnik ma swoje wyobrażenia na temat tego, jak Stephanie Plum wygląda, mówi, chodzi, zachowuje się w konkretnych sytuacjach. Katie musiała dostosować się do niektórych wymagań, ale jednocześnie znaleźć w sobie odwagę, by nie poddawać się presji publicznej i wykreować własną postać. Niewiele aktorek by sobie z tym poradziło" - wskazuje producent Tom Rosenberg.

"Nie ma jak w piekle" (2015)
Wzorowa pani domu postanawia pozbyć się kochanki męża, która zachodzi z nim niespodziewanie w ciążę. Wydaje się, że Don Champagne (Patrick Wilson) wiedzie idealne życie. Odnosi sukcesy w biznesie. Ma wspaniały dom na przedmieściach, cudowne dzieci, oddaną żonę Monę (Katherine Heigl) oraz… seksowną kochankę (Jordana Brewster). Niestety, romans wychodzi na jaw a sytuacja wymyka się spod kontroli. Mona nie zawaha się przed niczym, aby utrzymać pozory udanego związku przed przyjaciółmi i sąsiadami. Przewrotna komedia o zgubnych skutkach budowania życia na pozorach. Katherine Heigl i Patrick Wilson znakomicie odnajdują się w swoich rolach. Twórcy z Anthonym Burnsem na czele inteligentnie prowadzą fabułę, trzymając widza w napięciu. W obrazie nie brakuje czarnego humoru i mrożących krew w żyłach scen.