
Kwiecień 2023 w Playerze. Miesiąc, na który czekali szczególnie fani „Skazanej”. W serwisie zadebiutuje spin-off „Pati”. To również moc nowych filmów! Sprawdź, co oglądać!

„FRANCUSKI NUMER” – OD 7 KWIETNIA
Polska komedia z doborową obsadą. Pięćdziesięcioletni bezrobotny Stefan (Jan Frycz) i jego dwudziestodwuletni syn Janek (Jakub Tolak) wybierają się do Paryża, gdzie matka Janka załatwiła im pracę. W dniu wyjazdu okazuje się jednak, że Stefan wydał pieniądze przeznaczone na bilety… W gazecie znajdują "autostopowe" ogłoszenie Magdy (Karolina Gruszka). Natrafia na nie także czarnoskóry student - Machu (Yaya Samakeļ), który dostał stypendium na Sorbonie i następnego dnia musi się zameldować na paryskiej uczelni. Kolejną osobą, która odpowiada na ogłoszenie, jest Siergiej (Piotr Borowski) - Ormianin, były reprezentant Rosji w podnoszeniu ciężarów, któremu rodzina załatwia pracę w Paryżu. Cała ekipa wsiada do mercedesa z nadzieją, że bez problemów dotrą do celu. Nie wiedzą, że to dopiero początek ich kłopotów.

„PIES” – OD 14 KWIETNIA
Komedia z pazurem o szorstkiej przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością. Debiut reżyserski i znakomita główna rola Channinga Tatuma, gwiazdora „Magic Mike’a”. Były Ranger Jason Briggs (Tatum) nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem, że zawiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się wobec niego nie tylko ostentacyjnym lekceważeniem, ale otwartą agresją w myśl zasady „mam zęby i nie zawaham się ich użyć”. Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami za psie wybryki w luksusowym hotelu, to tylko niektóre straty jakie na tym niełatwym froncie poniesie Ranger Briggs. Wkrótce jednak okaże się, że Lulu choć charakterna i krnąbrna do bólu, to serce ma dobre. Rzecz w tym, że trzeba umieć do niej dotrzeć. Czy Briggsowi uda się ta sztuka i czy będzie to początek pięknej przyjaźni?

„9 MIL” – OD 7 KWIETNIA
Co roku 500 ton narkotyków przekracza granice Maroko i Hiszpanii. Nigdy dotąd 9 mil nie było tak cenne. Nigdy, nie było tak niebezpieczne. Producenci filmu "Niemożliwe" przedstawiają nowy thriller twórcy filmu "Cela 211". Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, by przepłynąć przez wąską granicę dwóch kontynentów w łodzi wypełnionej haszyszem, kiedy policja śledzi każdy twój ruch.