
Pierwsza miłość, odc. 3705 - 3709, od poniedziałku 04.16.2023 do piątku 08.12.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat

Pierwsza miłość, odc. 3705 w poniedziałek 04.12.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Kalina chce by Krystian wykonał test na obecność narkotyków. Jego wynik zadecyduje o tym czy zgodzi się, aby widywał się z córką. Krystian jest urażony jej podejrzeniami. Zapewnia, że się zmienił i od dawna jest „czysty”. Przed Kaliną trudne zadanie. Musi wytłumaczyć małej Marlence kim jest dla niej Krystian.

Pierwsza miłość, odc. 3705 w poniedziałek 04.12.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Niezrażony porażką Arek, nie odpuszcza w odnalezieniu i ujęciu „Grabarza”. Proszą Marysię by sprawdziła czy daty lub godziny operacji nie zostały w ostatniej chwili zmienione. Jest przekonany, że gangster został przez kogoś uprzedzony o tajnym nalocie policji. Marysia sporo ryzykuje ponownym narażeniem się Grażynie. Arek i Marta podążają tropem podrzuconym przez Marysię. Wpadają jednak w pułapkę.
Śmiałek kompletuje wadlewską część drużyny. Okazuje się, że mieszkańcy nie podzielają jego entuzjazmu, a kondycja graczy pozostawia wiele do życzenia. Pierwszy trening pociąga za sobą nawet pewne ofiary. Dochodzi do rozłamu, a Stach staje przed trudnym wyborem, do której drużyny dołączyć.

Pierwsza miłość, odc. 3705 w poniedziałek 04.12.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.