
"Mission: Impossible - Fallout" - godz. 20:10 w HBO
Dwa lata po schwytaniu przywódcy Syndykatu - Salomona Lane'a przez Ethana Hunta i jego ekipę, IMF ściga organizację o nazwie Apostołowie składającej się z pozostałych na wolności członków rozbitej organizacji. Tym razem agenci będą musieli razem z CIA odzyskać skradziony rosyjski pluton, który wpadł w ręce terrorystów. Hunt, Luther i Benji udają się do Paryża, aby wziąć udział w transakcji związanej ze skradzionym plutonem. Ceną odzyskania materiału okazuje się być jednak wolność Salomona Lane'a.
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

Puchar Włoch: AC Milan - Lazio Rzym - godz. 20:30 w TVP1
W pierwszym spotkaniu półfinału Lazio zremisowało z Milanem 0:0. Po dwóch miesiącach czas na rewanż w Mediolanie. Oba zespoły będą z pewnością walczyć do upadłego, ponieważ Milan po raz ostatni w Pucharze Włoch zwyciężył w 2003 roku, a Lazio - w 2013. Faworytem spotkania jest jednak zespół Krzysztofa Piątka, który może liczyć na wsparcie kibiców na legendarnym San Siro. Piłkarze Simone Inzaghiego nie poddadzą się jednak bez walki.
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

Śpiewajmy razem. All Together Now - godz. 20:30 w Polsacie
Nadszedł czas na finał drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". O triumf w programie zawalczy 14 najlepszych wokalistów. Zawzięta rywalizacja, znane przeboje i wielkie emocje są pewne! Kto porwie do wspólnej zabawy największą liczbę jurorów? Czyj występ podbije serce Beaty Kozidrak? Czy wygrana okaże się trampoliną do kariery? Aby się tego dowiedzieć, koniecznie oglądajcie finałowy odcinek!
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv

"Na dobre i na złe" odc. 741 - godz. 20:55 w TVP2
Marcin powoli dochodzi do siebie po skomplikowanej operacji, ale nadal jest pod opieką Julki. Michał stresuje się, bo Matylda po raz pierwszy zostaje z nim na całą noc. Tymczasem ratownicy przywożą do szpitala pacjenta, Wiesława, któremu piła odcięła rękę. Na dyżurze jest tylko doktor Grabski, który wie, że na przyszycie kończyny chirurdzy mają tylko kilka godzin, a wszyscy specjaliści bawią się akurat na Balu Lekarza. Czy uda mu się uratować kończynę pacjenta?
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv