
"O mnie się nie martw" to chyba jedyny polski serial, którego każdy sezon jest po prostu równy, nie odstaje od poprzedniego i nie rozczarowuje swoich widzów. Historia Igi Małeckiej wciąż ma się doskonale. Produkcję z Joanną Kulig w roli głównej oglądało tej jesieni średnio 1,96 mln osób (dane serwisu wirtualnemedia.pl)! To świetny wynik, zważając na polskie realia oraz fakt, że to już 5. sezon. Losy kolejnej serii wciąż się ważą, ale mamy nadzieję, że władze TVP podejmą właściwą decyzję względem tej produkcji!
CZYTAJ TAKŻE:
"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 13. SEZON 5. ŚLUB W FINALE SEZONU! IGA I MARCIN POWIEDZĄ SOBIE TAK?
PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU IGI I MARCINA! CZY JUŻ NIC IM NIE PRZESZKODZI? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Drugi sezon serialu z Małgorzatą Kożuchowską przyniósł sporo nieoczekiwanych zwrotów akcji, wśród nich jedno z największych serialowych zaskoczeń tego roku - ciążę głównej bohaterki. Nie ma co ukrywać, "Druga szansa" to wciąż bardzo dobrze prowadzony projekt i choć produkcja straciła ok. 330 tys. widzów, (dane serwisu wirtualnemedia.pl) pozostali z niecierpliwością czekają na nowe odcinki perypetii Moniki Boreckiej. My również!
CZYTAJ TAKŻE:
MONIKA BĘDZIE MIAŁA DZIECKO! KTO JEST OJCEM? [WIDEO+ZDJĘCIA]
BARTOSZ OPANIA NA PLANIE 3. SEZONU. WIEMY, KOGO ZAGRA! [ZDJĘCIA]
"DRUGA SZANSA" SEZON 3. MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA: CHCIAŁABYM BARDZIEJ GRAĆ NA EMOCJACH [WIDEO+ZDJĘCIA]

Fabuła nowego serialu TVP1 - "Komisja morderstw" koncentrowała się na losach policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych, którzy w swojej pracy, powracają do historii sprzed lat, próbując rozwikłać zbrodnie dawniej niemożliwe do wykrycia. Kryminalne zagadki z przeszłości wpływają na współczesne sprawy, plączą losy ludzi, zmieniają bieg historii, by w końcu tajemnice ukryte w zakamarkach archiwów wyszły na jaw.
Kryminalną produkcję TVP, nawiązująca do słynnego "Z Archiwum X" ogląda średnio średnio 1,08 mln osób (dane serwisu wirtualnemedia.pl). O takiej widowni i zarazem promocji Dolny Śląsk (gdzie kręcono serial) chyba nawet nie marzył!
CZYTAJ TAKŻE:
"KOMISJA MORDERSTW". KRZYSZTOF PIECZYŃSKI I MARCEL SABAT NA PLANIE NOWEGO SERIALU TVP [ZDJĘCIA]
„KOMISJA MORDERSTW”. MAREK PROBOSZ O SWOJEJ ROLI W NOWYM SERIALU [WIDEO]

7. "Artyści"
Pierwszorzędna opowieść o losach fikcyjnego, publicznego Teatru Popularnego w Warszawie. To oryginalny projekt ośmioodcinkowego serialu telewizyjnego autorstwa wybitnych twórców teatralnych – Moniki Strzępki i Pawła Demirskiego. Warstwa fabularna przedstawia kulisy funkcjonowania jednego z warszawskich teatrów miejskich, jednak opowieść odczytywana może być jako wieloznaczna metafora, w której ogniskują się problemy współczesności oraz konflikt sztuki i działań kulturalnych z twardymi uwarunkowaniami ekonomicznymi.
Żaden z seriali TVP nie zrobił na nas takiego wrażenia... artystycznego. "Artyści" to serial odważny i na tle wszystkich produkcji Telewizji Polskiej, emitowanych podczas jesiennej ramówki 2016, wypada doskonale. Szkoda, że odcinki przyciągnęły przed telewizory średnio 344 tys. osób (dane serwisu wirtualnemedia.pl), z takimi wynikami na drugą serię nie ma co liczyć, a szkoda! "Artyści" to zdecydowanie jeden z najlepszych polskich seriali 2016 roku!
CZYTAJ TAKŻE:
"ARTYŚCI", "BELFER" I "PAKT". WYŻSZA PÓŁKA, CZYLI NOWA JAKOŚĆ POLSKICH SERIALI [ZDJĘCIA]
"ARTYŚCI" ODCINEK 1. STRZĘPKA I DEMIRSKI MÓWIĄ JAK JEST [RECENZJA]