
Jako, że film wciąż czeka na swoją ogólnopolską premierę, więc zapytam. Czego widzowie mogą spodziewać się po filmie "Brigitte Bardot cudowna"?
Mogą spodziewać się pięknego, niezależnego, artystycznego kina. Na pewno się nie zawiodą. Pan Lech Majewski to jest wizjoner. To, co on tworzy, jest sztuką. Warto będzie wybrać się na ten film do kina, bo Lech Majewski maluje na ekranie. Zresztą jest malarzem, więc dzięki temu film jest przepiękny wizualnie.
fot. Kurnikowski / AKPA

Od niedawna jesteś mamą. Jak odnajdujesz się w nowej życiowej roli?
Dzięki dziecku wszystko się zmienia. To trzeba poczuć, tego nie da się wyjaśnić słowami. To jest tak niespodziewane uczucie, ta miłość i ta troska o dziecko. Po prostu rzeczy, które kiedyś były dla mnie ważne, teraz przestały mieć takie znaczenie. Przestałam się tak przejmować "duperelami", bo przewartościowałam swoje życie.
fot. Kurnikowski / AKPA

Świetne jest też to, że potrafisz łączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Chociaż często nie jest ci łatwo, to jednak cały czas stajesz przed fotoreporterami uśmiechnięta.
Dużo radości daje mi mój synek. Jak tylko o nim pomyślę, to nie da się nie uśmiechnąć. On jest taką miłością i radością. Muszę przyznać, że jestem szczęśliwą mamą, chociaż nie zawsze jest łatwo. Jest to ciężkie, ale wspaniałe.
fot. Kurnikowski / AKPA

fot. Kurnikowski / AKPA