
Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz na ślubnym kobiercu stanęli w 2005 r. i doczekali syna Vincenta. Jednak ledwo cztery lata później zdecydowali się na rozwód. Mimo rozstania, pozostają w dobrych stosunkach, podkreślając, że łączy ich silna przyjaźń.
fot. AKPA / Prończyk

Po rozstaniu z Anną Nowak-Ibisz Krzysztof Ibisz zaczął być widywany w towarzystwie Pauliny Piosik.
fot. AKPA / Engelbrecht

Kiedy się poznali, Piosik była wciąż studentką dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Pełniła także funkcję jego agentki. Różnica 20 lat nie przeszkodziła im w zaręczynach w Afryce w 2010 r. oraz snuciu planów zakupu mieszkania i wzięcia ślubu. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu.
fot. AKPA / Baranowski

Patrycja Madejska była kolejną partnerką Krzysztofa Ibisza, z którą prezenter publicznie się pokazywał. Menadżerka luksusowego domu handlowego i dziennikarz byli ze sobą od 2012 r.
fot. AKPA / Piętka