
Sportowy weekend w telewizji zapowiada się pasjonująco. Mecz Legia - Lech w T-Mobile Ekstraklasie, Grand Prix Hiszpanii – piąta w tym roku GP Formuły 1 czy pojedynki PGE Atomu Trefla Sopot z Chemikiem Police o mistrzostwo Polski siatkarek. Zobacz czego nie możesz przegapić w weekend!
(fot. Szymon Starnawski)

Giro d'Italia, 1 i 2 etap; sobota 15:00, niedziela 14:30 Eurosport. W sobotę drużynową jazdą na czas rozpoczyna się 98. edycja Giro d'Italia. Faworytami są Hiszpan Alberto Contador, Australijczyk Richie Porte czy Kolumbijczyk Rigoberto Uran. Startuje także polska grupa CCC Sprandi Polkowice. Liderem "pomarańczowych" będzie doświadczony Sylwester Szmyd, a o etapowe zwycięstwo powalczy będący w tym sezonie w znakomitej formie Maciej Paterski.
(fot. AP Photo/Peter Dejong)

Mecz Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, piątek 20:25 CANAL+ Sport. Jagiellonia po 30. kolejkach znajduje się na trzecim stopniu ligowego podium z rekordową w historii klubu liczbą punktów. W piątkowy wieczór rywalem Jagielloniii będzie czwarty Śląsk Wrocław.
(fot. Wojciech Wojtkielewicz)

Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań, sobota 15:25 TVP1. Pojedynki Legii Warszawa z Lechem Poznań to w ostatnich latach jeden z kluczowych momentów sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Stołeczny zespół przed tygodniem pokonał "Kolejorza" w finale Pucharu Polski. Jak będzie tym razem?
(fot. Szymon Starnawski)