
Łukasz Świrk
Jego talent to gimnastyka powietrzna. Jest tzw. człowiekiem-flagą. Około 5 lat temu zaczął ćwiczyć flagę i różne elementy na rurze. Było to możliwe dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poprzez kilkunastoletnie treningi wspinaczki. Ćwiczy w domu, w specjalnym pokoju treningowym, a kiedy brakuje mu miejsca na rekwizyty to przenosi się w plener. Trenuje 2-3 razy w tygodniu po 5 godzin. Brał udział w 7. edycji Mam Talent i w obecnej chce pokazać jakie zrobił postępy. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć - w 2011 roku zdobył Puchar Świata we wspinaczce na czas. Dwukrotnie był Mistrzem Polski, a czterokrotnie zdobywcą Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zdobył akademickie Mistrzostwo Polski w gimnastyce. Został finalistą 7. edycji "Mam Talent" oraz zdobywcą nagrody publiczności.
fot. Mirosław Sosnowski/TVN

Łukasz Świrk
fot. Mirosław Sosnowski/TVN

Tadeusz i Barbara Walewacz
Tadeusz zobaczył Barbarę przypadkowo na cmentarzu w Chorzelach podczas uroczystości odsłonięcia pomnika Sybiraków w 2010 roku. Był bardzo chory i walczył o życie. Przez rok zabiegał o spotkanie z nią od 5 lat są szczęśliwym małżeństwem. Wspierają się wzajemnie i dzięki niej zaczął mówić poprawnie, Tadeusz jest po trzech udarach i ma problem z mówieniem. Wzajemnie się inspirują, gównie to on tworzy
fot. Mirosław Sosnowski/TVN

Krystian Minda
Od niemal 5 lat specjalizuje się w iluzjach ekstremalnych (np.. uwalnianie się z akwarium, side show, fakir show). Od 2 lat trenuje połykanie mieczy. Podczas treningów i na pokazach zdarzają mu się uszkodzenia tkanek oraz krwotoki wewnętrzne. Jest pierwszym Polakiem połykającym miecze. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Połykaczy Mieczy. Aktualnie posiada 3 zatwierdzone rekordy świata w połykaniu mieczy. Jest zapraszany na zagraniczne festiwale i konwenty jako międzynarodowa gwiazda. W programie będzie probował pobic własny rekord i połknąć 30 mieczy (aktualny rekord świata to 31 mieczy).
fot. Mirosław Sosnowski/TVN