
Pierwsza miłość, odc. 3529 w poniedziałek 02.01.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Zdeterminowany Śmiałek nie poddaje się i mimo przeciwności losu, nadal chce wygrać konkurs na najlepsze ciasto, by wybudować siłownie plenerową we wsi. Postanawia sposobem zdobyć niedostępną dla mieszkańców Wadlewa morwę z Nowosiółek. Ma zamiar przechytrzyć właścicieli drzewa. Kazanowa dowiaduje się o prawdziwej kwocie głównej nagrody w konkursie. Czy daruje Śmiałkowi jego kłamstwo?

Pierwsza miłość, odc. 3529 w poniedziałek 02.01.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.

Pierwsza miłość, odc. 3529 w poniedziałek 02.01.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Marysia postanawia porozmawiać z Ewą w sprawie nowego lokum dla Michała. Prosi ją o pomoc w podziale kosztów. Ewa wydaje się być jednak nieobecna. Wydarzenia ostatnich dni nie dają jej spokoju. Julka dowiaduje się o wyprowadzce Michała. Jest zła na rodziców. Miała nadzieję, że wreszcie do siebie wrócą.

Pierwsza miłość, odc. 3530 we wtorek 03.01.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Anka jest zaskoczona przysłaną przez Sebastiana Mariką, dziewczyną do towarzystwa, z którą wieczór miał być kiedyś nagrodą dla Białego. Tym razem ma ona pomóc w pracy w Blue Moon. Tymczasem kelnerka Meggie zniknęła bez śladu. Biały stara się uspokoić ukochaną. Anka ma jednak złe przeczucia. Czuje, że zaczyna dziać się coś niedobrego. Niezapowiedziane pojawienie się policji w barze tylko utwierdza ją w tym przekonaniu. Szykują się kłopoty.