
Axel Foley, nieujarzmiony detektyw z Detroit, znów odwiedza Beverly Hills. Przyjechał, tropiąc dwóch złodziei samochodów. Na miejscu odkrywa, że są to ci sami bandyci, którzy zabili jego szefa. Podążając ich śladem, trafia na ślad ogromnego fałszerstwa. Pomimo niechęci miejscowych władz policji Axel może liczyć na pomoc wypróbowanego przyjaciela z posterunku w Beverly Hills, Rosewooda, którego poznał podczas pierwszego pobytu w Mieście Aniołów. Rozpoczyna się szaleńczy pościg, z finałem w ogromnym wesołym miasteczku w Los Angeles.
"Gliniarz z Beverly Hills III" - TVN, godz. 21.55
media-press.tv

Eric Sloane, amerykański mistrz kick boxingu, przybywa wraz z młodszym bratem, Kurtem do Bangkoku. Celem wizyty jest stoczenie walki z tajlandzkim mistrzem. Eric bez większych problemów pokonuje Tong Po, lecz tuż po ostatnim gongu przeciwnik znienacka atakuje zwycięzcę, łamiąc mu kręgosłup. Kurt postanawia pomścić brata, który do końca życia pozostanie kaleką przykutym do wózka. Zanim to nastąpi, musi uzbroić się w cierpliwość. Jego pierwszym krokiem będzie nauka wschodnich stylów walki, pobierana u starego mistrza.
"Kickboxer" - TVP2, godz. 23.15
media-press.tv

Doskonały film Zofii Kowalewskiej. Dokument o małżeństwie z długoletnim stażem, które po kilku latach rozłąki próbuje poukładać życie na nowo. Związek Barbary i Zdzisława trwa 45 lat. Przed 8 laty mężczyzna postanowił odejść od żony i zamieszkać z kochanką. Teraz zdecydował się to naprawić. Powrót do wspólnego życia okazuje się trudny. Mimo to Zdzisław proponuje żonie zorganizowanie imprezy z okazji jubileuszu.
"Więzi" - TVP1, godz. 23.35
media-press.tv