W ostatnim odcinku "You Can Dance" z programu odpadli Klaudia Antos i Nader Hasnaoui. W "Dzień Dobry TVN" obok nich na kanapie zasiadła Julia Adamczyk, która z powodu kontuzji musiała pożegnać się z udziałem w show. Co o Klaudii sądzi Agustin Egurrola?
Ostatni odcinek "You Can dance" ponownie zaskoczył nas niespodziewanym powrotem. Z powodu poważnej kontuzji kręgosłupa, program musiała opuścić Julia. Na jej miejsce wróciła Hania Szychowicz, która miała zaledwie dobę, na poznanie i nauczenie się nowej choreografii! Głosami widzów program musiała opuścić faworytka Agustina Egurroli - Klaudia Antos. Z programu odpadł również Nader Hasnaoui.
Cała trójka tancerzy wraz z Agustinem spotkała się dziś w studio "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoim pożegnaniu z programem.