Sonia Tulczyńska-Starnawska

Sonia Tulczyńska-Starnawska

Project ManagerTelemagazynWarszawa

9 materiałów

Project Manager Telemagazyn.pl, Stronapodrozy.pl, Stronakuchni.pl

  • Od 2021 roku związana z redakcją serwisu telemagazyn.pl oraz serwisami branżowymi z zakresu tematyki podróżniczej i kulinarnej (stronapodrozy.pl i stronakuchni.pl) na stanowisku Project Managera
  • W Polska Press Grupą pracuje od 2013 roku, gdzie rozwijałam markę naszemiasto.pl od początku jej istnienia 
  • Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: publicystyka kulturalna)

O mnie

Praca w newsroomie, zarządzanie planem wydawniczym, koordynacja pracy dziennikarzy i fotoreporterów oraz rekrutacja pracowników to dla mnie przyjemna codzienność. Na stanowisku Project Managera, które obejmuję od 2021 roku, odpowiadam za rozwój trzech serwisów internetowych.

Podczas wieloletniej pracy dziennikarskiej miałam przyjemność pracować z dziennikarzami lokalnymi z całej Polski, współpracowałam z oddziałami Polska Press, prowadziłam ich audyt, koordynowałam wydania online, doradzałam, szkoliłam dziennikarzy z zakresu rozwoju redakcyjnego, prawa prasowego i autorskiego. Zajmowałam się analizą i nadzorem nad tworzeniem treści SEO w regionach, promowałam treści ogólnopolskie i współpracowałam przy promocji marki naszemiasto.pl.

Poza pracą w jednym z największych wydawnictw w Polsce, miałam okazję prowadzić warsztaty dziennikarskie dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia. Ukończyłam kurs trenerski, biorę udział w wydarzeniach branżowych i warsztatach dla dziennikarzy. Praca w redakcji daje mi ogrom satysfakcji.

 

***

Jestem zwolennikiem pisania z pasją. Im więcej emocji, tym lepiej dla Czytelnika. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości: najlepsze teksty dziennikarskie to teksty napisane z pasją, teksty potrafiące oddać niekłamane zaangażowanie w sprawę piszącego o niej dziennikarza. Emocja jest siłą tekstu.

- Ryszard Kapuściński, "To nie jest zawód dla cyników"

Rozwiń opis

FRISCO.PL KITKAT Baton Vegan

Baton Vegan

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5,39 zł4,79 zł-11%
Sprawdź
Dodaj ogłoszenie