"Barwy szczęścia" odcinek 2068. Regina wyzna Frankowi, że nie wie, czy go pokocha! Nie będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2068. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek zażąda od Reginy, by powiedziała mu, kim on dla niej jest! Ona jednak nie będzie gotowa na deklaracje... Sprawdź, co się wydarzy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2068. już w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Wkrótce między Reginą (Kamila Kamińska) i Frankiem (Mateusz Banasiuk) wybuchnie prawdziwa namiętność! Przyjaciele już nie będą mogli kryć łączącego ich uczucia i wylądują razem w łóżku!

W 2068. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Franek nie chce być tylko kochankiem Reginy. Gdy zobaczy ją z Walawskim (Piotr Jankowski), od razu zrobi się zazdrosny. Powie Czapli wprost, że nie podoba mu się ich zażyłość i zapyta ją, co ich łączy. Regina poradzi mu, żeby nie wtrącał się w jej sprawy, ale on będzie miał dość niedomówień. Zapyta ją o łączącą ich relację.

- Kim dla ciebie jestem? Kochankiem? A może frajerem od awaryjnych sytuacji?

Po chwili Franek zażąda od Reginy, by jasno zdeklarowała się, z kim chce być. Czapla w końcu wyzna mu, że nie wie, czy potrafi go pokochać! - Potrzebuję czasu, żeby się zaangażować. Nie wiem czy potrafię... Dlaczego Regina nie chce być z Frankiem?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn