"Czarna perła" odcinek 37. Kenan zdobywa nagrania. Irmak dowiaduje się, że umiera! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Hazal, Kenan, Ebru i cała rodzina Demiroğlu próbuje zdobyć taśmy z nagrań z wieczora, w którym doszło do pogorszenia stanu zdrowia Irmak. Każdy ma ku temu inne pobudki. Kto będzie miał pozostałych w garści? Sprawdź, co wydarzy się w 37. odcinku serialu "Czarna perła"!

"Czarna perła" odcinek 37. w piątek, 13.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Sprawa próby zabicia Irmak (Selin Işık) wciąż nie jest wyjaśniona. Ebru (Melis Sezen) obawia się, że prawda wyjdzie na jaw i robi wszystko, aby temu zapobiec. Postanowiła nawet rzucić podejrzenia na Hazal (Hande Erçel). Kenan (Tolgahan Sayisman) wie jednak, że Hazal była w tym czasie z nim.

W 37. odcinku serialu "Czarna perła" Vural (Berk Hakman) stawia Azizowi (Hüseyin Avni Danyal) ultimatum. Mówi, że zdradzi mu, gdzie jest Naz tylko wtedy, jeśli Aziz nigdy nie wyjawi Hazal, że jest jej ojcem. Irmak podsłuchuje rozmowę Canan (Neriman Ugur) z Kenanem i dowiaduje się prawdy o stanie swego zdrowia. Jest w szoku i postanawia iść do lekarza.

Ani Ebru, ani Hazal nie udaje się zdobyć nagrań z kamer. Dopiero Kenan zdobywa je podstępem i spotyka się z Hazal, aby je obejrzeć. Oboje dowiadują się, kto wyłączył aparaturę Irmak. - Jak ona mogła to zrobić?! - Hazal jest przerażona widząc siostrę w akcji.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

D
David
Kenana z łóżka bym nie wygonił.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn