"Czarna perła" odcinek 60. Irmak wychodzi ze szpitala i chce mieć dziecko z Kenanem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
W 60. odcinku "Czarnej perły" Kenan próbuje pocieszyć Irmak, która dowiaduje się, że nie powinna mieć dzieci. Dziewczyna w końcu jednak wychodzi ze szpitala do domu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 60. odcinku serialu "Czarna perła".

"Czarna perła" odcinek 60. w piątek, 17.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Irmak (Selin Işık) wybudziła się ze śpiączki i czuje się coraz lepiej. Tymczasem, Kenan (Tolgahan Sayışman) postanowił odejść z firmy Vurala (Berk Hakman), kupił od przyjaciela z dzieciństwa morską firmę turystyczną i zaproponował współpracę Melek (Yeşim Büber) i Hazal (Hande Erçel).

W 60. odcinku serialu "Czarna perła" Irmak snuje planu dotyczące jej przyszłości z Kenanem. Dowiaduje się jednak, że ciąża byłaby dla niej teraz bardzo niebezpieczna. Dziewczyna znowu zaczyna bać się o swoje życie. Kenan próbuje podnieść żonę na duchu. Wkrótce Irmak wychodzi ze szpitala.

Sinan (Mehmet Mehmedof) spędza noc z Ebru (Melis Sezen) w jej nowym mieszkaniu. Defne (İpek Bağrıaçık) urządza w firmie scenę zazdrości i wynajmuje detektywa. Melek odwiedza Ebru.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn