Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder

W Pepsi Center dojdzie do kolejnego starcia Denver Nuggets z Oklahoma City Thunder. Faworytami tego spotkania wydają się goście, w których główną rolę pełni Kevin Durant.

Czas trwania:165 min

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Sport/Koszykówka

Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder w telewizji

Opis programu

W Pepsi Center dojdzie do kolejnego starcia pomiędzy ekipą Denver Nuggets a Oklahomą City Thunder. Faworytem tego spotkania wydają się być goście, co nie zmienia faktu, że to starcie zapowiada się bardzo interesująco. Zespół z Kolorado swoje zwycięstwa w tym sezonie odnosi głównie w Pepsi Center. Zdecydowanie gorzej wiedzie im się na wyjazdach, bowiem poza własną halą wygrywają zaledwie co piąte spotkanie. W połowie listopada nie uniknęli wyjazdowej porażki w Oklahomie w stosunku 113:115. Wówczas nieźle zaczęli Nuggets, ale w późniejszych minutach sprawy w swoje ręce wzięli Russel Westbrook i Kevin Durant, którzy łącznie zdobyli 68 punktów. Czy tym razem kibice będą świadkami równie emocjonującego widowiska? Jest na to duża szansa, bowiem oba zespoły legitymują się jednymi z najlepszych ofensyw w NBA, mają w swoich zespołach niezłych strzelców, a przede wszystkim spore potencjały kadrowe. Oba zespoły liczą też, że znajdą się w gronie ośmiu zespołów z zachodu, które będą rywalizować w Playoffs 2014. Więcej szans na wygraną eksperci dają ekipie Scotta Brooksa. Aczkolwiek ostatnimi czasy Thunder wracali z Denver z porażkami.