
"Lorax", "Sezon na misia", "Mała Syrenka" i "Barbie"... Naprawdę, dzieci nie będą się nudzić w Sylwestra i pozwolą rodzicom następnego dnia choć trochę odespać tą noc.

"Lorax" - 31 grudnia, TV Puls, godz. 16:55
Akcja toczy się w sztucznym miasteczku, szczelnie odizolowanym od zniszczonej reszty świata. Nie ma tu żadnych roślin, a czyste powietrze sprzedaje się w butelkach. Mieszkańcy trzymają w ogródkach najmodniejsze modele drzew, ale prawdziwego nikt dawno nie widział. Dwunastoletni Ted jest zauroczony Audrey. Postania odnaleźć prawdziwe drzewo, aby w ten sposób zaimponować dziewczynie. Wyrusza poza miasto, by poznać historię Loraksa, zgryźliwego, ale uroczego obrońcy drzew, który przemawia w ich imieniu.

"Sezon na misia" - 31 grudnia, Polsat Film, godz. 12:45
Wychowany przez ludzi niedźwiadek grizzly o imieniu Boguś wiedzie sielskie życie w parku, gdzie jest główną atrakcją turystyczną. Wszystko się zmienia, gdy poznaje niesfornego jelonka Elliota, który namawia go na wspólną wyprawę do lasu. W sercu puszczy okazuje się, że miś zupełnie nie radzi sobie w dzikim i nieznanym środowisku, a co gorsza nie potrafi znaleźć powrotnej drogi do domu. Boguś i Elliot są w prawdziwym niebezpieczeństwie, bo rozpoczyna się sezon polowań i myśliwi ruszają na łowy.

"Sezon na misia III" - 31 grudnia, TV Puls, godz. 18:40
Boguś, Elliot oraz ich leśni przyjaciele przeżywają kolejną przygodę, która tym razem rozgrywa się w cyrku. Gdy koledzy Bogusia nie mogą wziąć udziału w męskiej wyprawie, miś decyduje się samotnie wyruszyć na wycieczkę. Po drodze spotyka cyrkowców. Postanawia zamienić się miejscami z występującym w cyrku, podobnym do niego niedźwiedziem grizzly. Przejmuje jego rolę w przedstawieniu. Tymczasem cyrkowcy decydują się na powrót do Rosji. Elliot, McSquizzy i Pan Kabanos wyruszają ratować Bogusia.