"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 61. WE WTOREK, 4.10.2016 O GODZ. 13:50 W TVP1!
"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 61. WE WTOREK, 4.10.2016 O GODZ. 13:50 W TVP1!
To już pewne. Sąd zajął się sprawą gwałtu na Fatmagül (Beren Saat). Po pierwszej rozprawie zdecydowano, że Kerim (Engin Akyürek) może odpowiadać z wolnej stopy. Erdoğan (Kaan Taşaner) i Selim (Engin Öztürk) muszą natomiast pozostać w areszcie, a Vural (Buğra Gülsoy) wciąż jest w szpitalu.
W 61. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Selim i Erdoğan zostają przewiezieni do więzienia, w którym mają pozostać do kolejnej rozprawy. Jadąc z Munirem (Murat Daltaban) Mustafa (Fırat Çelik) stawia Yaszaranom warunek: poprze ich zeznania, jeśli oddadzą mu broń. - Nie mam już nic do stracenia. Ale jeśli to od moich słów najwięcej zależy, będą mieć wysoką cenę - wskazuje Mustafa.
Współwięźniowie z celi dowiadują się, o co są oskarżeni młodzi Yaszaranowie i nie mają dla nich litości. Mustafa każe Asu (Sevtap Özaltun) usunąć ciążę, nie chce nawet słyszeć o dziecku. Wszystko jest w rękach Vurala, Kerim wierzy, że dawny przyjaciel powie prawdę. Yaszaranowie liczą na to, że utrzymają go pod kontrolą. Tymczasem przebywającego w szpitalu Vurala odwiedza Meltem (Seda Güven), która nie ustaje w próbach poznania prawdy. Mężczyzna nie chce jednak mówić.
Fatmagül bardzo przeżywa powrót do miejsca, gdzie kiedyś mieszkała. - To miejsce było całym moim światem. Urodziłam się tu i myślałam, że spędzę tu całe życie. Miałam tu wyjść za mąż, mieć dzieci, które miały chodzić do tej samej szkoły, co ja... Miałam wieść spokojne życie. Takie miałam marzenie. Teraz jestem zbyt słaba żeby marzyć o czymkolwiek - mówi. Przychodzi do niej Kerim i wskazuje, że ma nadzieję, że Vural powie w sądzie prawdę. Powtarza też, że boi się tylko jednego - tego, że ją straci.
CZYTAJ TAKŻE:

NaM - Podlaskie ligawki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Tak wygląda Szostak. Jeszcze niedawno chwaliła się metamorfozą, a teraz? Szok!
- Prawda o majątku rodziny Bachledy-Curuś. Luksusowe hotele to początek listy!
- Paparazzi przyłapali ciężarną Zborowską na mieście. Wyglądała na zmęczoną życiem FOTO
- Żona Stefana Huli wie, jak zarobić! Ma pieniądze dzięki innym skoczkom