"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". To już pewne! Mateusz Gessler poprowadzi program w Polsacie

Redakcja Telemagazyn
fot. materiały prasowe TVN
fot. materiały prasowe TVN
Po kilkuletniej przerwie na antenę Polsatu powraca legendarny kulinarny show "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Na czele najgorętszej polskiej kuchni stanie Mateusz Gessler!

Mateusz Gessler poprowadzi "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" w Polsacie

Szef kuchni. Restaurator. Prawdziwy geniusz smaku. Urodzony w Polsce, wychowany we Francji obywatel świata. Gotowania uczył się pod okiem szefów kuchni w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Od 20 lat gotowanie to całe jego życie, bo kocha ludzi i jedzenie. Jest współwłaścicielem czterech warszawskich restauracji oraz nowo otwartej w Szklarskiej Porębie. Jego wyrafinowana kuchnia podbiła serca tysięcy gości i została doceniona przez wielu krytyków kulinarnych.

Lubię odkrywać nowe smaki i podejmować nowe wyzwania. Dlatego też bardzo się cieszę, że Polsat zaprosił mnie do siebie i zostałem szefem kuchni w fantastycznym programie „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. To dla mnie niesamowita przygoda! – mówi Mateusz Gessler.

Uczestnicy programu muszą stanąć twarzą w twarz z Mistrzem i sprostać jego oczekiwaniom! To nie będzie łatwe. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. W programie „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” piekło nabiera zupełnie nowego znaczenia!

Bardzo cieszę się, że Mateusz Gessler dał się namówić, choć nie było to łatwe, na poprowadzenie mojego ulubionego programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Dotychczas myślałam, że tylko Wojciech Modest Amaro może być szefem piekielnej kuchni. Myliłam się. Mateusz też ma w sobie coś z diabła, ale w jego oczach zawsze tli się sympatia do uczestników. Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi, wśród których znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni wspaniali goście – mówi Nina Terentiew, Członek Zarządu, Dyrektor Programowy Telewizji Polsat.

„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” już jesienią w Polsacie! Producentem wykonawczym reality show na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Jake Vision.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
31.08 środaHell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia – 20:00
S
Szefem może być dobrym
Goście specjalni wśród których znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn