"Homeland" TVP1 2.09.2013 odc. 1. Nowy serial w TVP [ZWIASTUN]

Redakcja Telemagazyn
"Homeland" (fot. AplusC)
"Homeland" (fot. AplusC)
Jaki to gatunek? Ani political fiction, ani sensacja, ani thriller, ani obyczaj, wszystko jednak po trochu.

W każdym razie mieszanka na tyle udana, że rok po roku została obsypana nagrodami Emmy i Złotymi Globami, łącznie z tymi najważniejszymi - za najlepszy serial dramatyczny oraz za dwie główne role. Teraz "Homeland" nareszcie zostanie pokazany przez telewizję publiczną.

Do ojczyzny po ośmiu latach niewoli w Iraku powraca sierżant piechoty morskiej Nicholas Brody (Damien Lewis). Gorący patriota budzi wielkie zainteresowanie mediów i szybko zyskuje status bohatera narodowego.

Ogólnonarodowy autorytet budzi jednak podejrzliwość jednej z agentek CIA Carrie Mathison (Claire Danes). Ona, jako jedyna, podejrzewa, że Brody podczas niewoli został pozyskany przez Al-Kaidę. Nikt nie podziela tych obaw, więc szybko szukanie dowodu na przynależność Brody'ego do terrorystów stanie się jej obsesją.

Carrie, silna, choć rozedrgana, od lat zmaga się cyklofrenią, którą trzyma w ryzach za pomocą leków. W kontraście do niej Brody wydaje się być miły i spokojny, choć z powodu niełatwych przeżyć ma kłopoty z odnalezieniem się w życiu rodzinnym. Relacja niejednoznacznej pary tworzy kręgosłup tej znakomitej opowieści.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

b
bart
Rewelacyjny serial , dla mnie dużo fajniejszy niż gra o tron !!! Nie mogę już się doczekać 3 sezonu....
m
moka
Świetnie, tylko na TVP1 na dzień 2.09.2013 w WASZYM programie nie ma tego serialu! Przeczycie sami sobie...
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn