Juventus FC - Inter Mediolan

Po świąteczno-noworocznej przerwie na boiska wracają ekipy Serie A. W 17. kolejce dojdzie do emocjonująco zapowiadającej się rywalizacji Juventusu z Interem Mediolan.

Czas trwania:120 min

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Sport/Piłka nożna

Juventus FC - Inter Mediolan w telewizji

Opis programu

Widzowie zobaczą mecz Juventusu z Interem Mediolan. Gospodarze przystępują do tego meczu w dobrych nastrojach. Są oni liderami tabeli z kilkupunktową przewagą nad Napoli i Romą. Imponują dyspozycją w ostatnich tygodniach. W listopadzie, grudniu i styczniu ekipa Antonia Contego odniosła dziesięciu zwycięstw z rzędu, a w piętnastu ostatnich meczach zdołali wygrać czternaście. Wydaje się mało prawdopodobne, że ktoś będzie w stanie zatrzymać Juve i odebrać mu w tym sezonie kolejne mistrzostwo Włoch. W bezpośrednich starciach z gigantami Juventus radzi sobie świetnie. Zespół z Turynu pokonał już Romę, Napoli, Milan, Lazio. Jedyną topową drużyną, z którą Juventus w tym sezonie nie wygrał to właśnie Inter. Jesienią na Giuseppe Meazza mecz zakończył się remisem 1:1. Czy Inter stać teraz na pokonanie Młodości. Tak, ale goście muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Szczególnie w obronie, bowiem gra Interu w defensywie nie zachwyca, a gospodarze posiadają najskuteczniejszy atak w lidze. Ostatni mecz ligowy w Turynie pomiędzy tymi zespołami zakończył się niespodziewaną wygraną Interu 3:1. Wówczas podopieczni Andrei Stramaccioniego odnieśli sukces dzięki świetnej drugiej połowie.