Karina i Stefan z „Chłopaków do wzięcia” zadebiutowali aktorsko! Jak wspominają pracę na planie „Policjantek i policjantów”?

Redakcja Telemagazyn
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Czy ktoś spodziewał się, że Stefan i Karina Koch z „Chłopaków do wzięcia” zamienią dokument na plan serialu? A jednak! Rodzeństwo przeżyło aktorską przygodę w hicie „Policjantki i Policjanci”, a efekty będzie można zobaczyć już we wtorek 6 maja! Jak wspominają tę przygodę? Sprawdźcie wywiad z Kariną i Stefanem!

Spis treści

Kogo w „PiP” zagrali Karina i Stefan?

Stefan i Karina w serialu „Policjantki i policjanci” zagrali brata i siostrę, Antka i Lucynę, którzy wychowywali się osobno, nie wiedząc o swoim istnieniu i dopiero na skutek niesamowitego zbiegu okoliczności dowiadują się prawdy i poznają dramatyczną historię z przeszłości swojej rodziny.

Na planie partnerowali jednym z najbardziej lubianych aktorów serialu: Mariuszowi Węgłowskiemu, grającemu legendę wrocławskiej policji Mikołaja Białacha i Pawłowi Kowalczykowi, czyli przesympatycznemu serialowemu Miłoszowi „Góralowi” Bachledzie.

Pierwsze kroki w świecie aktorstwa

Dla obojga wejście w świat fabuły było nowością i dużym przeżyciem. Jak stwierdził Stefan, dzieląc się na gorąco wrażeniami z planu, możliwość zagrania w serialu była dla nich „zaszczytem”, a Karina nie kryła, że emocji było tyle, że przy niektórych scenach „aż się trzęsła”. „Aż mi się łezka sama oku w zakręciła” – wyznała Karina, opowiadając o scenie, w której Stefan pomagał ich serialowej „mamie”.

Jednocześnie obojgu uczenie się kwestii ze scenariusza nasunęło skojarzenie ze szkołą. „Kiedyś za dziecka to mi fajnie szło nawet uczenie się wierszyków” – wspominała Karina. „Mnie się też podstawówka przypomina, jak trzeba na pamięć wykuć” – żartował Stefan.

Co jeszcze powiedzieli Karina i Stefan, których widzowie doskonale znają z programu „Chłopaki do wzięcia”? Sprawdźcie rozmowę!

Odcinek „Policjantek i Policjantów” z Kariną i Stefanem Kochami już 6 maja o godz. 19:00 w Czwórce.

Zobacz zdjęcia z serialu!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn