Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Polska 2024

Program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

Czas trwania:23 min

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Publicystyka/Program publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... w telewizji

Galeria

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - Program
 • Alicja Popiel

  Prowadzący

 • Tomasz Grimm

  Scenografia

 • Mariusz Marszołek

  Montaż

 • Andrzej Minko

  Scenariusz

 • Łukasz Kowalski

  Scenariusz

 • Łukasz Kowalski

  Autor

Opis programu

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” to program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

Zrealizowane reportaże pokazywane są co tydzień na antenach Telewizji Polskiej (premiera w każdy piątek, godz. 15.10, TVP1). Ponadto w programie prezentowane są komunikaty ze zdjęciami osób zaginionych. Do studia zapraszani są ich bliscy ale również eksperci, z którymi analizowane są przyczyny zaginięć. Twórcy programu próbują odpowiedzieć na pytanie, jak można im zapobiec, a jeśli już do nich dojedzie to, jak się zachować.

Misyjny charakter programu docenili widzowie i to właśnie dzięki ich pomocy udaje nam się wyjaśnić wiele tajemniczych spraw. Pomoc w ramach programu odbywa się bezpłatnie.