
"Kuchenne rewolucje"
Kulinarny program emitowany na antenie TVN od 6 marca 2010 r., oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares na licencji Fox. Jedyną i niepowtarzalną gwiazdą programu jest Magda Gessler, która odwiedza restauracje borykające się z licznymi kłopotami i próbuje odmienić oblicze polskiej gastronomii.

"X-Factor"
Show, którego zadaniem było wyłonienie gwiazdy sceny muzycznej. Program to hit w wielu krajach. Polską wersję brytyjskiego formatu prowadzili Jarosław Kuźniak (edycje I i II) oraz Patricia Kazadi (edycje III i IV). W jury zasiadaliL Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil. W II edycji programu w jury Sablewską zastąpiła Tatiana Okupnik. W czwartej edycji do grona jury dołączyła również Ewa Farna.
Emisja programu miała miejsce w latach 2011-2014. To dzięki niemu poznaliśmy m.in. Dawida Podsiadło, Ewelinę Lisowską i Grzegorza Hyżego.

"Perfekcyjna pani domu"
Reality show na brytyjskiej licencji programu The Perfect Housewife with Anthea Turner, w którym idealna gospodyni (Małgorzata Rozenek) pomagała uczestnikom uporać się z ich zaniedbanymi mieszkaniami. W każdym odcinku prowadząca oferowała uczestnikom przyspieszony kurs idealnego prowadzenia domu. Później sprawdzali swoją wiedzę w praktyce we własnych domach, które następnie odwiedzała Rozenek. W czasie wizyty przeprowadzała m.in. słynny test białej rękawiczki. Ten, kto go przeszedł najlepiej, otrzymywał tytuł perfekcyjnej pani lub perfekcyjnego pana domu.
Program emitowany był w latach 2012-2014.