„La Promesa - pałac tajemnic” odcinek 66. Mauro opowiada w kuchni jak wyglądały zaręczyny panicza Manuela! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Redakcja Telemagazyn
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Przed nami 66. odcinek serialu „La Promesa - pałac tajemnic”. Mauro opowiada w kuchni jak wyglądały zaręczyny panicza Manuela! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 66. odcinku „La Promesa - pałac tajemnic”.

Spis treści

ZOBACZ ZDJĘCIA Z SERIALU

„La Promesa - pałac tajemnic” odcinek 66. w piątek, 24 stycznia 2025 r., o godzinie 15:05 na TVP2

„La Promesa - pałac tajemnic” odcinek 66 - co się wydarzy?
materiały prasowe

Co wydarzy się w 66. odcinku „La Promesa - pałac tajemnic”?

Salvador czuwa przez noc przy don Rómulo. Mauro opowiada w kuchni jak wyglądały zaręczyny panicza Manuela. W La Promesie zjawia się krewna markiza. Martina próbuje podnieść Leonor na duchu. Lope zaczyna zaniedbywać swoje obowiązki w kuchni. Manuel robi Jimenie i Janie wspólne zdjęcie.

„La Promesa - pałac tajemnic” odcinek 66. Mauro opowiada w k...

O czym jest serial „La Promesa - pałac tajemnic”?

Akcja serialu rozgrywa się u schyłku burzliwego XIX wieku w spektakularnych krajobrazach południowej Hiszpanii. Jana, pokojówka w pałacu La Promesa należącym do podupadającego, ale bezwzględnego rodu Lujan, szuka zemsty na winnych morderstwa swojej matki.

Nie spodziewa się wszakże jednego - że zakocha się w Manuelu, synu markiza de Lujan. Pałac La Promesa szykuje się na wielką uroczystość: ślub i wesele Tomasa, dziedzica majątku. Dla jego bliskich nie jest tajemnicą, że panicz żeni się bez miłości z bogatą panną, by ratować finanse rodziny. Tego dnia zjawia się w pałacu młoda, piękna Jana. Podstępem udaje jej się zdobyć posadę służącej. W dzieciństwie Jana była świadkiem zabójstwa swojej matki. Mordercy, których od lat poszukuje, porwali wtedy jej małego braciszka. Trop wiedzie właśnie do pałacu La Promesa.

Obsada serialu „La Promesa - pałac tajemnic”

  • Ana Garcés jako Jana Expósito
  • Eva Martín jako Cruz Ezquerdo
  • Manuel Regueiro jako Alonso Luján
  • Arturo Sancho jako Manuel Luján
  • María Castro jako Pía Adarre
  • Joaquín Climent jako Rómulo Baeza
  • Antonio Velázquez jako Mauro Moreno
  • Carmen Flores jako Simona Martínez

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn