"Łzy Cennet" odcinek 37. w piątek, 19.10.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv
Po pogrzebie Ryzy (Ali İpin) jego rodzin próbuje powoli wracać do codzienności. Arzu (Esra Ronabar) i Cengiz (Şencan Güleryüz) nie mogą jednak spać spokojnie, bo ktoś wie, co zrobili i teraz ich szantażuje. Selim (Berk Atan) wciąż nie wrócił do domu.
W 37. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cengiz chce się pogodzić z Selimem i postanawia porozmawiać z nim w firmie. Jego syn pozostaje jednak nieugięty i między nimi dochodzi do kolejnej kłótni. Do gabinetu wkracza Arzu, a zdenerwowany Selim wychodzi. Cennet (Almila Ada) próbuje go uspokoić, ale efekt jest odwrotny. Selim unosi się, ale od razu przeprasza za swoje zachowanie.
Mahir (Hazım Körmükçü) pije z rozpaczy, że matka (Ebru Nil Aydın) na następcę zmarłego ojca wybrała Orhana (Yusuf Akgün), a nie jego. Halil dostarcza Arzu zdjęcia obciążające ją i Cengiza. Kiedy zostawiają je w gabinecie Arzu, przychodzi do niego Cennet, aby odebrać swój projekt. Niechcący strąca kopertę ze zdjęciami. Chce je podnieść, ale wtedy wchodzi Arzu i znowu atakuje Cennet. Pijany Mahir wraca do domu i tu dochodzi do konfrontacji z matką. Beste (Sude Nur Yazıcı) podsuwa Cennet kilka pierścionków do przymierzenia, nie zdradzając prawdziwego powodu. Okazuje się, że razem z Ömerem (Oktay Çubuk) jest w "zmowie" z Selimem!
