"M jak miłość" odcinek 1481. Magda i Kinga wezmą udział w programie o "seksownych mamuśkach"?! Co na to ich partnerzy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1481. odcinku serialu "M jak miłość" Magda i Kinga poznają dziennikarza, który złoży im nietypową propozycję! Czy dziewczyny staną się sławne? Sprawdź, co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1481. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Magda (Anna Mucha) przyjaźnią się od lat! Zawsze znajdą dla siebie czas, mimo że obie mają na swojej głowie mniejsze lubi większe rodzinki. Czy bohaterki "M jak miłość" wkrótce staną się sławne?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1481. odcinku serialu "M jak miłość" dziewczyny wraz z partnerami wybiorą się na rodzinny camping. Na miejscu spotkają Marka Paczkowskiego (Piotr Srebrowski), którego Piotrek (Marcin Mroczek) zna jeszcze z czasów studenckich. Okaże się, że kolega Zduńskiego rzucił studia i poświęcił się pracy w radiu.

Gdy Marek nieco lepiej pozna Kingę i Magdę, uzna że ich historia świetnie sprzedałaby się w jego rozgłośni! Poprosi je, aby wystąpiły na antenie w audycji o... seksownych „mamuśkach”. Dziewczyny będą bardzo zaskoczone, ale propozycja dziennikarza niewątpliwie będzie im schlebiać.

Jak Piotrek i Andrzej (Krystian Wieczorek) zareagują na zaskakujący pomysł Marka? Czy ich partnerki wystąpią w radiu? Dowiemy się już wkrótce!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn