

Sylwia Peretti to ta z „Królowych życia”, o której było głośno jeszcze długo po zakończeniu programu. Wszystko za sprawą głośnej śmierci jej syna Patryka, który zmarł w nocy z 14 na 15 lipca 2023 roku podczas brawurowej jazdy samochodem. W wypadku zginęli także koledzy, którzy znajdowali się z nim w aucie.

Dawna „Królowa życia” co nie dziwne, do dziś jest pogrążona w żałobie. Niedawno z okazji Dnia Dziecka postanowiła upamiętnić swojego syna takim wpisem na Instagramie:
Być mamą Anioła, to nie to samo co być na co dzień zwyczajną mamą. Być mamą Anioła to nie dotykać, nie móc przytulać, znikać we łzach. Być mamą Anioła to zdjęcie trzymać pytając siebie czyja to wina& Być mamą Anioła za nieba bramą to nie słyszeć - kocham cię mamo. Kocham Cię synek! Dzieli nas tylko czas.
