"Pierwsza miłość" odcinek 2270. - Polsat, poniedziałek, 4.04.2016, godz. 18:00
"Pierwsza miłość" odcinek 2270. - Polsat, poniedziałek, 4.04.2016, godz. 18:00
Ewa (Ewa Gawryluk) ciągle przeżywa zaręczyny Michała (Wojciech Błach) i Marysi (Aneta Zając). Kobieta, żeby zapomnieć o tym, że jej ukochany wkrótce poślubi inną, upija się i podrywa przypadkowych mężczyzn.
CZYTAJ TAKŻE:
"PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2271. EWA WDAJE SIĘ W ROMANS Z BYŁYM POLICJANTEM! KIM JEST JEJ NOWY KOCHANEK? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PIERWSZA MIŁOŚĆ". NOWA MIŁOŚĆ BEATKI [ZDJĘCIA]
W 2270. odcinku "Pierwszej miłości" Ewa przychodzi do Barbariana. Pomimo wczesnej pory jest już pijana i namawia wszystkich w barze do świętowania zaręczyn Marysi i Michała. Majka przestaje sobie radzić z Ewą, która zakłóca spokój w lokalu. W końcu Radosz dzwoni do Domańskiego po pomoc.
W międzyczasie Ewa podrywa dużo młodszego mężczyznę, z którym zamierza spędzić resztę dnia. Kiedy do Barbariana przyjeżdża Michał, kobieta zaczyna awanturować się i wraca do domu z nowo poznanym chłopakiem.
W namiętnych chwilach przeszkadza im jednak Krystian (Patryk Pniewski), który chce pomóc matce. Ewa jednak tylko się wścieka i wyrzuca syna z domu.
"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?
"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?
[facebook]https://www.facebook.com/Serialove-950759511687014/?tabs=;strona[/facebook]
