Julia Konarska niedawno oznajmiła, że już wkrótce zostanie mamą. Będzie to jej pierwsze dziecko. Będąc w ciąży jeszcze występowała na scenie warszawskiego Teatru Ateneum, jednak w 9. miesiącu ciąży musiała zrobić sobie chwilową przerwę, a w niektórych spektaklach zastąpiła ją Paulina Gałązka.
Teraz aktorka prezentuje swoje zdjęcia w zaawansowanej ciąży i musimy przyznać, że wygląda przepięknie! Zresztą to nie tylko nasze zdanie, ale wielu fanów Konarskiej też jest zachwycona.
Julaaa ????????
❤️ Ach zakochałam się ☀️ - napisała aktorka Kamila Kamińska
Jaki ładny brzuszek ????????
Omg ale cudownie. Kochana gratulacje ❤️
Julia Konarska urodziła się 22 czerwca 1989 roku w Warszawie. W 2013 roku ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. W 2013 roku zadebiutowała w telewizji małą rolą w serialu "M jak miłość", a następnie wzięła udział w filmie "Miasto 44" oraz serialach "Ojciec Mateusz", "O mnie się nie martw", "Nie rób scen", "Komisja morderstw" i "Bodo". W 2018 roku na dłużej zagościła w obsadzie "Przyjaciółek", gdzie wcielała się w postać Adeli, córki Eryka. Ostatnio można było ją oglądać także w serialach "W rytmie serca" oraz "Ślad", teatrotece "A niech to gęś kopnie" oraz na deskach Teatru Ateneum w Warszawie, z którym jest związana od kilku lat.
