
"Sanatorium miłości" to program, który śmiało można określić mianem fenomenu. Osoby 60+ w końcu dostały szansę, aby błyszczeć na pierwszym planie, co okazało się strzałem w dziesiątkę! "Sanatorium miłości" stało się absolutnym hitem TVP!
fot. AKPA

Jedną z największych gwiazd "Sanatorium miłości 4" bez wątpienia jest Piotr Hubert Langfort, który został Królem Turnusu. Początkowo wycofany 65-latek z Siemianowic Śląskich, który z dystansem podchodził do grupy oraz programu, przekonał się, jak wielką wartością był udział w "Sanatorium miłości"! To właśnie tam poznał ludzi, którzy nie tylko okazali mu życzliwość, ale też spotkał kobietę, do której poczuł coś więcej. Jak dalej potoczy się jego relacja z Mariolą Baruk? Nie wiemy, ale szczerze kibicujemy!
fot. AKPA

Widać, że dzięki programowi "Sanatorium miłości 4" Piotr Hubert Langfort otworzył się na innych. Co więcej, warto zauważyć, że program "Sanatorium miłości" łączy ludzi nie tylko w relacje romantyczne, ale też koleżeńskie. I to między uczestnikami różnych edycji!
fot. AKPA

Piotr Hubert Langfort właśnie pochwalił się, że spotkał się z kuracjuszami wcześniejszych edycji "Sanatorium miłości"! W spotkaniu udział wzięli: Walentyna Kozioł z 1. edycji "Sanatorium miłości", Barbara Goraj i Władysław Pieszko z 2. edycji "Sanatorium miłości" oraz Anna Król i Zbigniew Zamróz z "Sanatorium miłości 3".
fot. AKPA