
fot. Polsat/Krystian Szczęsny

Julia Szwajcer
Z wykształcenia i pasji jest nauczycielem muzyki i trenerką wokalną dzieci i młodzieży. Rok temu założyła firmę Talent Kolektyw, w której zajmuje się nauką śpiewu, produkcją muzyki i oprawą muzyczną różnych wydarzeń. Predyspozycje wokalne zostały zauważone u niej w wieku przedszkolnym. W wieku 12 lat mama zapisała ją do studia piosenki, gdzie uczyła się dobrze wydobywać swój głos. W wieku 15 lat założyła zespół rockowy, zaczęła pisać własne teksty i komponować muzykę, a w 2010 roku kolejny zespół - Boso. Jej przygoda z rapem zaczęła się w momencie, kiedy spotkała swojego męża - rapera MXR. Połączyli siły i tej pory tworzą duet wokalno-rapowy.
fot. Polsat/Krystian Szczęsny

Filip Czernecki
Jest wokalistą i muzykiem sesyjnym. Talent muzyczny rozwijał w klasie fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie. Z czasem zauważył, że bardzo lubi śpiewać na scenie. Zaledwie po kilku tygodniach nauki śpiewu zdobył Grand Prix w lokalnym konkursie. Po kilkunastu latach gry postanowił zostać zawodowym wokalistą. Jest laureatem/finalistą wielu konkursów i festiwali o szczeblu ogólnopolskim, a także międzynarodowym. W 2018 roku wraz z gitarzystą Michałem Gierkiem założył akustyczne duo Czarnecki&Gierek, z którym koncertuje. Obecnie jest studentem studiów magisterskich na specjalności wokalistyka jazzowa w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
fot. Polsat/Krystian Szczęsny

Sami Harb
Urodził się w New Jersey. Pasję do śpiewu odkrył, gdy miał sześć lat. Mama śpiewała z nim w samochodzie swoje ulubione kawałki, a on regularnie występował specjalnie dla niej. Śpiewał w szkolnych musicalach i ćwiczył wokal na własną rękę. Jego styl muzyczny dryfował ku bluesowi i muzyce soul. W klasie maturalnej wygrał pierwszy talent show. Studiował psychologię i w tym samym czasie chodził na lekcje i kursy muzyki w Montclair State University w New Jersey. Gdy skończył studia, brat zaproponował mu, aby przyjechał do niego do Polski, do Gdańska. Po jakimś czasie brat wyjechał, a on został i przeprowadził się do Warszawy. Jest nauczycielem języka angielskiego z dyplomem z psychologii. W przyszłości chciałby tworzyć muzykę terapeutyczną.
Jego rodzina to libańscy uchodźcy, którzy uciekli do Stanów Zjednoczonych w obawie przed wojnami domowymi. Ma sześciu braci i jest przedostatnim dzieckiem. Dwaj najstarsi bracia wychowali się u dziadków w Berlinie. Gdy rodzice się rozwiedli, ojciec wrócił do Libanu i zostawił żonę z pięcioma chłopcami. Dorastali w biedzie, a matka imigrantka bez wykształcenia musiała sama ich wychowywać i wyżywić. Gdy pierwszy raz miał złamane serce, zaczął się sam uczyć gry na pianinie, ponieważ chciał komponować muzykę, która opisałaby jego ból. Fascynuje go ludzki mózg i sposób, w jaki przetwarzamy emocje. Kocha jedzenie, zarówno jeść, jak i przyrządzać. Boi się utraty rodziny, bo jest dla niego całym światem.
fot. Polsat/Krystian Szczęsny