Adam z "Rolnik szuka żony" nagrał piosenkę dla Ani! [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
(fot. screen z YouTube.com)
(fot. screen z YouTube.com)
Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" korzystają z popularności, jaką zyskał format. W sieci pojawił się właśnie teledysk do piosenki "Oj Aniu, Aniu", w którym występuje Adam Kraśko.

Adam Kraśko to jeden z najbardziej popularnych uczestników "Rolnik szuka żony". W programie spotykał się z Anią, która nie ukrywała mocnego zauroczenia jego osobą. W ostateczności rolnik nie zdecydował się jednak na związek z dziewczyną, czym złamał jej serce.

CZYTAJ TAKŻE:
"ROLNIK SZUKA ŻONY" NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANYM PROGRAMEM W 2014 ROKU!
"ROLNIK SZUKA ŻONY" - ADAM WYBIERA KANDYDATKI [WIDEO]

Kilka tygodni po zakończeniu programu w sieci opublikowany został teledysk do piosenki "Oj, Aniu Aniu", w którym Adam nie tylko występuje, ale również śpiewa: "Oj Aniu, Aniu, nie bądź już na mnie taka zła. Zabiorę tobie twoje dolary, zostawię tobie swoje hektary". Pojawiły się jednak komentarze, w których wskazuje się na niestosowność słów zawartych w tekście utworu.

Jak wypadł Adam w piosence i teledysku? Zobaczcie!

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn