
Poznaj uczestników 2. edycji!
fot. materiały prasowe

Agata Stankiewicz – Warszawa, 26 lat
Pochodzi z Kędzierzyna-Koźla, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Jak sama mówi o sobie, jest szczęśliwą żoną i psią mamą. Z zawodu jest kosmetologiem i pracuje w klinice medycyny estetycznej. Po pracy najchętniej zamyka się w kuchni gdzie piecze i gotuje. W wolnej chwili oddaje się również kolejnej pasji - fotografii. Marzy również o własnej cukierni.
fot. materiały prasowe

Dorota Habdas – Żywiec, 28 lat
Od 7 lat wraz z siostrą prowadzi z siostrą stronę kulinarną - Domowe Wypieki u Justyny i Doroty. Mężatka. Swoją pasję do pieczenia zawdzięcza babci oraz mamie. To właśnie dzięki nim powstała strona, na której dzieli się z czytelnikami przepisami na pyszne, domowe wypieki. Uwielbia piec serniki i słodkie drożdżówki. Prócz wypieków pasjonuje ją fotografia i nią zajmuje się zawodowo. Obecnie mieszka na Śląsku, argumentując swój wybór większymi możliwościami zawodowymi.
fot. materiały prasowe

Justyna Kowal – Krynki, 31 lat
Słodkości tworzy od kilku lat i uwielbia karmić nimi rodzinę oraz znajomych. Jest pracownikiem administracyjnym. Jest mężatką i ma dwuletnią córkę Helenę. Miłośniczka zwierząt - mieszka z dwiema kotkami - Haliną i Grażyną oraz psem Czesławem. Justyna uwielbia podróże - z kilkunastu krajów, które odwiedziła, przywiozła słodkie inspiracje, które dają początek nowym pomysłom realizowanym w kuchennym zaciszu. Jej pasją jest ekologiczne jedzenie. Ma swoje kury, kaczki i gęsi.
fot. materiały prasowe