Spis treści
„Dziedzictwo” odcinek 492. w piątek, 21.02.2025, o godz. 16:05 w TVP1
Streszczenie 492. odcinka serialu „Dziedzictwo”:
Yasemin obiecuje Duygu, że dołoży wszelkich wysiłków, aby znowu były rodziną. Również Semra jest pod wrażeniem okazywanej przez Yasemin czułości. Ali jednak zauważa, że Yasemin nie jest do końca szczera z matką i siostrą. Mężczyzna ma podejrzenia co do intencji dziewczyny. Intuicja go nie zawiodła. Okazuje się, że za namową Ertugrula Yasemin tylko udawała życzliwość. Gdy Duygu i Semra szykują wspólną kolację iftar, Yasemin ucieka z domu, zostawiając ironiczny liścik. Tymczasem Seher przekonana, że tego dnia jest rocznica ślubu jej i Yamana postanawia przygotować dla niego uroczystą kolację. Zuhal nie może znieść szczęścia Seher i Yamana. Wykrada z gabinetu Aziza dokumentację Seher. Postanawia wykorzystać spostrzeżenia i uwagi lekarza, aby zadać Seher ostateczny cios.
Zobacz, co się wydarzy w kolejnym odcinku - zdjęcia publikujemy w galerii!
Znajdujesz się w kryzysie psychicznym i chciałbyś sięgnąć po pomoc? Pamiętaj - nie jesteś sam! 800 70 2222 - to linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego.Jest linią całodobową i bezpłatną dla osób dzwoniących.
Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.
Obsada serialu „Emanet”. Kto jest kim?
W obsadzie nowego tureckiego serialu TVP występują:
jako Yaman - Halil Ibrahim Ceyhan
jako Seher - Sıla Türkoğlu
jako Yusuf - Berat Rüzgar Özkan
jako Kiraz - Gülderen Güler
jako Ali - Melih Özkaya
jako Ziya - Tolga Pancaroglu
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl