Spis treści
„Europa da się lubić” telewizyjnym hitem TVP 2
Blisko 20 lat temu, jednym z najpopularniejszych telewizyjnych programów w polskiej telewizji było emitowane w latach 2003-2008 show „Europa da się lubić”. Program prowadzony przez Monikę Richardson przyciągał przed telewizory miliony telewidzów, którzy śledzili perypetie uczestników ze wszystkich stron Europy. Najpopularniejszymi z nich byli m.in.:
- Włoch Paolo Cozza
- Niemiec Stefan Moller
- Hiszpan Conrado Moreno
Ogromną sympatię telewidzów budził także Brytyjczyk Kevin Aiston, który do dziś jest rozpoznawalny na polskich ulicach. Co teraz u niego słychać?
Tak dziś wygląda Kevin Aiston
Okazuje się, że przez blisko 20 lat od rozpoczęcia swojej przygody z „Europa da się lubić”, Kevin Aiston zmienił się nie do poznania. Sympatyczny Brytyjczyk nieco przybrał na wadze, a jego ciało pokryły tatuaże. Mimo to jedno pozostało niezmienne. Kevin nadal zaraża uśmiechem i pozytywną energią tak samo, jak robił to na antenie TVP 2.
Zobacz naszą GALERIĘ i sprawdź jak przez lata zmieniał się Kevin Aiston
Po rozbracie z telewizją, były gwiazdor „Europa da się lubić” poświęcił się bez reszty swojej kulinarnej pasji. Od kilku lat wspólnie z żoną prowadzi restaurację „Kuchnia Kevina” w Mielcu na Podkarpaciu. Co ciekawe, Kevin w został uznany za Najlepszego Kucharza Roku 2022 w powiecie mieleckim. Z kolei jedenaście lat wcześniej pobił ówczesny Rekord Guinnessa na Największego Pieroga na Świecie. Jego wyrób ważył aż 94 kg!
Kim jest Kevin Aiston?
Urodzony w 1969 roku Kevin Aiston pochodzi z dzielnicy Chelsea w Londynie. W młodości pracował m.in. jako fotoreporter dla BBC London. Do Polski trafił na początku lat 90. i jak sam stwierdził, zakochał się w naszym kraju. W Polsce pracował jako nauczyciel języka angielskiego, tłumacz, strażak, ochroniarz i restaurator. Na fali popularności, jaką zdobył w „Europa da się lubić” wystąpił też w kilku produkcjach telewizyjnych takich jak „Na dobre i na złe” czy „Święta wojna”.
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

NaM - Podlaskie ligawki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Żona Stefana Huli wie, jak zarobić! Ma pieniądze dzięki innym skoczkom
- Projektant Cichopek pochwalił Roksanę Węgiel. Ostro oberwała Joanna Przetakiewicz
- Przyjaciółka Seweryna oskarża: to przez NIEGO stoczył się na samo dno! Wstrząsające!
- Irena Santor została oskarżona o współudział w morderstwie. Sprawę skierowano do sądu