"Only Murders in the Building". Selena Gomez w zupełnie nowej roli! Premiera serialu kryminalnego od Hulu już tego lata

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Jeszcze tego lata swoją premierę będzie miał komediowy serial kryminalny, w którym w jedną z głównych ról odegra Selena Gomez! Sprawdź szczegóły!

"Only Murders in the Building"

Platforma Hulu zapowiedziała nowy kryminalny serial komediowy, którego premiera będzie miała miejsce jeszcze w te wakacje. Produkcja opowie historię trójki nieznajomych, których połączyła obsesja na punkcie true crime. Główni bohaterowie wkrótce zorientują się, że jedna z tego typu historii dzieje się właśnie w ich życiu.

Jedną z głównych ról w serialu "Only Murders in the Building" odgrywa Selena Gomez, zdolna aktorka młodego pokolenia, znana między innymi z takich produkcji jak "Czarodzieje z Waverly Place", "The Big Short" czy "Program ochrony księżniczek".

Premiera serialu "Only Murders in the Building" już 31 sierpnia!

od 16 lat
Wideo

Gdyńska Arka postawiła się Treflowi Sopot

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn