"Rodzinka.pl". Jacek Kurski tłumaczy decyzję o zakończeniu serialu. Planuje powrót "Rodzinki" z innymi aktorami w obsadzie?

Kamila Glińska
Wiosną 2020 roku zobaczymy ostatni sezon "Rodzinki.pl". Produkcja serialu zostaje zakończona po 9 latach od premierowej emisji.Jak tę decyzję tłumaczy prezes zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski? Co przekonało go o tym, że "Rodzinka.pl" powinna się skończyć?

Jacek Kurski o zakończeniu "Rodzinki.pl"

Koniec "Rodzinki.pl" jest przesądzony. Serial komediowy, który pierwotnie opierał się na kanadyjskim formacie "Les Parents" doczekał się w sumie 16 sezonów. Ostatnie odcinki zobaczymy wiosną 2020 - emisje odbywają się co niedziela o godz. 16:20 w TVP2. Dlaczego nie będzie nowego sezonu? Zapytaliśmy o to prezesa TVP, Jacka Kurskiego.

Okazuje się, że decyzja o zakończeniu serialu została podyktowana słabnącymi wynikami oglądalności oraz tym, że... obsada jest już dorosła. - Takie dostałem rekomendacje, to wynikało zarówno z oglądalności, jak i naturalnego cyklu życia produktu - wskazuje prezes TVP. - Dzieciaki, które kiedyś budowały tę "Rodzinkę" są już starymi końmi (...) Maciek Musiał zaraz zacznie siwieć - dodaje Kurski i podkreśla, że nie wyklucza, iż serial powróci za jakiś czas z innymi ludźmi w obsadzie.

Przypomnijmy, że w "Rodzince.pl" głównych bohaterów grają Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, a ich dzieci: Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski. W obsadzie znajdują się także Olga Kalicka, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa, Magdalena Stużyńska-Bauer i Wiktoria Gąsiewska.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 55

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

F
Fan@15
To był dla mnie mega szok bardzo pokochałem ten serial i zżyłem się z wszystkimi aktorami grającymi w tym serialu łez nie zabrakło ten serial byl cudowny sceny jak w prawdziwym życiu mój brat który mi powiedział brat nie uwierzysz Rodzinka pl znika z anteny powiedziałem nie żartuj ale jednak okazało się że serial który też dużo mnie nauczył dał dużo radości i mojemu kochanemu bratu po 9 latach się skończył dla mnie gdyby kiedy kolwiek pojawił się nowy serial rodzinki.pl to nie będzie to samo pozdrawiam serdecznie
T
Turas
Musieli zakończyć bo tureckich seriali jeszcze wiele
***** ***(8 gwiazdek)
Wreszcie zdjeli to gówno. Wgl ten serial nie powinien sie wgl pojawic na antenie bo jedyną atrakcją w tym serialu było DARCIE MORDY KOŻUCHOWSKIEJ (o tak właśnie) i [wulgaryzm]enie o szopenie przez pozostałą część serialu
A
Asdam
Kurski robi sam rodzinke pisdowską
S
Szczecinianka
Jak Musiał zacznie siwieć, to kurski będzie miał początki demencji starczej albo Alzheimera i już na szczęście nie będzie prezesem telewizji narodowej.
Z
Zabawne
To Ciebie gościu powinni wymienić na lepszy model.
N
Nie polak
To był świetny serial ...cudowny... ale nie dla Polaków bez humoru. To jest serial dla Francuzów, Belgów, Holendrów. Dla Polaków trzeba nakręcić " Polskie drogi II "...jestem przekonany że Polacy to kupią.
B
Bezi
Chyba jest nietrzeźwy!Mega serial. Ogarnij się chłopie. Na siłe zmiany. Korona królów? Kpina
j
jacek
Ostatnie sezony Rodzinki były źle napisanie. Poszli nie w tą stronę. Z Karolaka zrobili jakiegoś choleryka, z Kożuchowskiej przekwitającą frustratkę. Nie szło już tego oglądać. Zrobił się dramat obyczajowy a nie komediowy.
M
Mietek
Informacja dla pana Karolaka i Pani Kozuchowskiej gdybyście nadal nie mogli znaleźć pracy to zapraszam do mnie możecie tynkowac Zdrojkowski może urabiac zaprawę Budowlanka.pl
M
Mietek
Informacja dla pana Karolaka i Pani Kozuchowskiej gdybyście nadal nie mogli znaleźć pracy to zapraszam do mnie możecie tynkowac Zdrojkowski może urabiac zaprawę Budowlanka.pl
M
Mietek
Informacja dla pana Karolaka i Pani Kozuchowskiej gdybyście nadal nie mogli znaleźć pracy to zapraszam do mnie możecie tynkowac Zdrojkowski może urabiac zaprawę Budowlanka.pl
E
Ella
Ten serial to jedno wielkie darcie japy, jeden do drugiego. U mnie w domu panuje spokój, który rodzinka. pl nieustannie zagłuszała. Przeholowali z tymi kłótniami.
j
ja
Oglądalność? Raczej TVP eliminuje niektórych aktorów.
A
Agata
Rodzinka.pl to najlepszy polski serial komediowy. Oglądamy go całą rodziną od pierwszego sezonu. Ostatni sezon oglądamy na powtórkach w TVP Seriale. Obecna pora emisji premierowych odcinków, czyli w niedzielę popołudniu nie jest najlepszą porą na oglądanie telewizji. Myślę, że zmiana pory emisji tego lubianego serialu wpłynęła na spadek oglądalności, a nie to, że serial się znudził.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn