1 z 13
Przewijaj galerię w dół
"Klan" (4000 odcinków)...
fot. Niemiec/AKPA

"Klan" (4000 odcinków)


"Klan" to pierwsza polska telenowela, której fabuła została wybrana w konkursie dla telewidzów ogłoszonym przez Telewizję Polską w 1997 roku. Opowiada ona o losach klanu Lubiczów. Akcja serialu dzieje się w czasie rzeczywistym i przedstawia realia codziennego życia wielu Polaków. Twórcy dbają o to, by poruszał on również zagadnienia ważne społecznie, przykładowo codzienne życie osób z Zespołem Downa.


Serial "Klan" emitowany jest przez Telewizję Polską nieprzerwanie od 1997 roku i w chwili obecnej jest jedynym polskim serialem, który przekroczył 3000 odcinków, a miało to miejsce 20 października 2016 roku.


2 z 13
"Detektywi" (1040 odcinków - zakończony)...
fot. FOTO TVN/ADAM BIAŁEK

"Detektywi" (1040 odcinków - zakończony)


Byli policjanci z wieloletnim doświadczeniem, Maciej Friedek i Marzena Fliegel, prowadzą biuro detektywistyczne, do którego wciąż napływają nowe zgłoszenia. Jedne są śmiertelnie niebezpieczne, inne śmieszne lub z pozoru banalne. Jedno jest pewne, "Detektywi" na pewno zrobią wszystko, aby stanąć na wysokości zadania.


Serial emitowany był na antenie TVN w latach 2005-2012. Ostatni, 1040. odcinek serialu, miał swoją premierę 30 listopada 2012 roku.


3 z 13
"Ukryta prawda" (1403 odcinków)...
fot. TVN

"Ukryta prawda" (1403 odcinków)


Zdarza się, że na światło dzienne wychodzą fakty, które wywołują lawinę dramatycznych wydarzeń. Właśnie takie sytuacje możemy oglądać w serialu paradokumentalnym "Ukryta prawda". Intencją programu nie jest jednak szokowanie widza nietypowymi perypetiami bohaterów, ale pokazanie, że każdy problem można rozwiązać, choć często wymaga to mnóstwa dobrej woli, zajrzenia w głąb siebie, odwagi i konsekwencji.


Paradokument można oglądać na antenie stacji TVN od 2012 roku. 1000. odcinek serialu miał swoją premierę 8 marca 2019 r.


4 z 13
"Złotopolscy" (1121 odcinków - zakończony)...
fot. Niemiec/AKPA

"Złotopolscy" (1121 odcinków - zakończony)


Dionizy Złotopolski, niegdysiejszy sołtys wsi Złotopolice, i mieszkająca w Warszawie Eleonora Gabriel, są rodzeństwem. Nestorzy rodu od lat są jednak ze sobą skłóceni, a serial opowiada o burzliwych losach ich rodzin, które potrafią być bardzo szczęśliwe, lecz czasem pełne są także bólu i cierpienia...


"Złotopolscy" emitowali byli na antenie TVP2 w latach 1997-2010. Ostatni, 1121. odcinek serialu ukazał się 25 grudnia 2010 roku.


Pozostało jeszcze 8 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Conchita Wurst o występie Justyny Steczkowskiej na Eurowizji. Padło tylko jedno słowo

Conchita Wurst o występie Justyny Steczkowskiej na Eurowizji. Padło tylko jedno słowo

Psychopata Mateusz nie odpuszcza! Marysia i Alan zginą w pożarze fitnessu?

Psychopata Mateusz nie odpuszcza! Marysia i Alan zginą w pożarze fitnessu?

Melis napuszcza zbira na Zeynep. Cavidan realizuje swój perfidny plan!

Melis napuszcza zbira na Zeynep. Cavidan realizuje swój perfidny plan!

Zobacz również

Co się wydarzy w polskich serialach od 24.05? Sprawdź, co czeka bohaterów!

Co się wydarzy w polskich serialach od 24.05? Sprawdź, co czeka bohaterów!

Conchita Wurst o występie Justyny Steczkowskiej na Eurowizji. Padło tylko jedno słowo

Conchita Wurst o występie Justyny Steczkowskiej na Eurowizji. Padło tylko jedno słowo