"The Inbetweeners" to produkcja, o której część polskich widzów mogła nie słyszeć, ponieważ serial największą popularnością cieszył się w swojej ojczyźnie, Wielkiej Brytanii. Można żałować, że Polacy nie mieli okazji na szersze poznanie tej historii, ponieważ wszystkie trzy sezony serialu zapewniają niepoprawnie polityczną rozrywkę, która jest doskonałym miksem komedii romantycznych z humorem rodem z "American Pie".
Głównymi bohaterami serialu są Will (Simon Bird), Simon (Joe Thomas), Jay (James Buckley) oraz Neil (Blake Harrison), którzy mają tylko jedno marzenie - chcą uprawiać seks. Niestety ich życie to maraton miłosnych niepowodzeń, odtrąceń przez dziewczyny i kompilacja wszelkich możliwych wpadek.
Serial w Wielkiej Brytanii cieszył się tak dużą popularnością, że fani wręcz wymusili realizację dwóch filmów pełnometrażowych po zakończeniu emisji serialu. W ten sposób w 2011 roku powstali "Seksualni, niebezpieczni", którzy dwa lata później doczekali się swojej kontynuacji.
Czy Polacy będą mogli legalnie gdzieś obejrzeć "The Inbetweeners" od 1 stycznia 2021 roku? Tego niestety nie wiemy.
